reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi już nie pomagało kompletnie nic... litry wody, siemię lniane, otręby żytnie, jogurty itd. nie dawały rady... Jedyne co, to czopki Eva qu, które są polecane w ciąży. Niestety ja niedługo zacznę 15 tydz. i dalej to samo:(

Noe wiem czy nadal się wspomagacie czymś. Ja od 12 tygodnia bez żadnych leków i zaparcia jak ręka odciął odeszły. 2 dni bez progesteronu i normalnie funkcjonuje. Wiec może to któreś pocieszy ze jak się odstawi to wszystko wraca do normy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Byłam w szpitalu. Właśnie wracam. Miałam krwawienie, nie plamienie. Żywa krew. W szpitalu przy badaniu pełno tego wyciekło. Dziecko żyje, słyszałam serduszko. Tak strasznie się boję. Trzymajcie za nie kciuki

Kochana ze mnie sie lało strumieniami na początku i tez nic nie widzieli, potem wyszedł krwiak. Mnie uspokajali ze często się tak dzieje na początku. Oszczędzaj się i monitoruj sytuacje - będzie dobrze!!!!!
 
Według om urodził się 4 dni po terminie, według I prenatalnych 8 dni po. Miałam poród wywoływany ze względu na sączące się wody, zakończony cc (brak postępu porodu). Poród na oksytocynie jest straszny, ale żałuję że zakończył się cc. Może jakbym dostała to zasrane zo to by się udało naturalnie, ale ot nasza polska rzeczywistość:(.

Najwazniejsze, ze maluszek zostal bezpiecznie odebrany. Ja tez mam parcie na porod naruralny, szzegolnie, ze wsyzscy mowia, ze za druhim razem jest zazwyczaj duzo latwiej. Ale teraz mi wlasnie zrobili metlik ta wysoka waga, ale cos mi soe wydaje, ze to usg moglo przesadzic. Dzis wizyta u konsultanta w uk i szybkie usg, coekawe na ile wage wylicza dzis!
 
Dzień dobry laseczki!

Dzisiaj czekamy na dobre wieści i foteczki od @Mieciu85 - niech wreszcie poprawnie zmierzą i zważą twoje Maleństwo [emoji173]️ oraz @Kingul - niech dzidzia pieknie fika podczas badań ;) [emoji173]️
@nadzieja xxx - mocne [emoji110] [emoji110] [emoji110] za koszyczek dorodnych jajek! :)

Miłego dnia wszystkim!

Dziekuje kochana, foteczek to raczej mi nie dadza, bo to jest takie szybciutkie okrojone usg, ale bede zdawala raport, az jestem ciekawa na ile waga mojego klocuszka zostanie wyliczona dzis ;). Dostalam wlsnie wyniki krzywej cukrowej, tak czytam mame ginekolog i wartosci referencyjne i chyba wyniki ok. Czy dobrze mysle?
IMG_3396.JPG
 
Dziekuje kochana, foteczek to raczej mi nie dadza, bo to jest takie szybciutkie okrojone usg, ale bede zdawala raport, az jestem ciekawa na ile waga mojego klocuszka zostanie wyliczona dzis ;). Dostalam wlsnie wyniki krzywej cukrowej, tak czytam mame ginekolog i wartosci referencyjne i chyba wyniki ok. Czy dobrze mysle?Zobacz załącznik 943963
Mieciu, jak dla mnie wyniki git :) Dawaj znać.co u Mieci/Miecia ;)
 
reklama
Dziekuje kochana, foteczek to raczej mi nie dadza, bo to jest takie szybciutkie okrojone usg, ale bede zdawala raport, az jestem ciekawa na ile waga mojego klocuszka zostanie wyliczona dzis ;). Dostalam wlsnie wyniki krzywej cukrowej, tak czytam mame ginekolog i wartosci referencyjne i chyba wyniki ok. Czy dobrze mysle?Zobacz załącznik 943963

Jak dla mnie wyniki masz ok. Czekamy na wiesci! :)
 
Do góry