reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana ale mimo to udało wam się zajść w ciążę? Niestety nie znam twojej historii. A macie też problem z nasieniem? a jak się nazywają takie badania?

Transfer w następnym cyklu po leczeniu immunologicznym i teraz 33 tydzień ciąży :)
U nas nie było problemów z nasieniem, u nas na początku była diagnoza niepłodność idiotyczna a po badaniach wyszło, że problemem jest immunologia. My oboje robiliśmy test IMK (subpopulacje limfocytow), poziom komórek nk a ja dodatkowo ana i test v-leiden rozszerzony. Tylko wyniki muszą być interpretowane przez immunologa, bo pokazałam je ginekologowi, endokrynologowi, genetykowi i dostałam trzy różne diagnozy, oczywiście inne niż ta od immunologa.
 
reklama
@tina35 cały czas kciuki zacisniete za Twoje komoreczki. Tak to jest że dobre wiadomości przeplataja się z gorszymi ale glowa do góry ważny efekt końcowy. Życzę żeby to był Twój czas...
@Dgd dziękuję w tym tyg. wizyta u endokrynologa. A ta norma insuliny do 25 to nie na czczo?
Na moich wynikach badań krzywej, norma dla insuliny jest taka sama na czczo i po obciążeniu - 2,6 do 24,9 uIU/ml. Tylko glukoza poziom glukozy jest zróżnicowany.

Ja NK raz mialam 12, raz 8... ale encorton Pasnik mi dal chyba bardziej na endometrioze. Cos podobno przy niej pomaga. No i nie mialam okazji brac go jeszcze tak dlugo bo zaczynam pare dni przed transferem i odstawiam po nieudanej becie...
Co do insuliny to powiedziala ze wszystko w normie...
Jak krótko, to faktycznie bardzo nie zaszkodzi. Ale u Ciebie, to w sumie nie ma się do czego przyczepić. Większość wyników masz ok. Przy endometriozie w sumie też zachodzą w ciążę... Może trzeba trafić na właściwy zarodek... Z tą insuliną, to nawet nie wiem co mam Ci powiedzieć. Ja miałam niższe wyniki i stwierdzony problem. Więc albo u mnie było przesadzone albo u Ciebie niedopatrzone. Ale cukier masz superancki. Spróbuj może na wszelki wypadek w okolicach transferu i po, utrzymać dietę. Nie zaszkodzi, a może pomoże:)
 
Serduszko a znasz takie powiedzenie że jak dzwiami się nie da to oknem trzeba. Dzwoń jeszcze raz jutro do niego on jest próżny i łasy na komplementy i powiedz że jest twoją ostatnią deską ratunku i nie wyobrażasz sobie innego lekarza. Chyba że zaglądną w twoją kartę i cię zbył wtedy miałabym nadzieję że nie jest ze mną źle i spokojnie ktoś inny poprowadzi stymulację.
No masz rację...ale ja już oparłam z sił i chęci...nawet pomyślałam że on może ma mnie już dość bo od 4 miesięcy co się zapisze na wizytę do stymulacji to na tej wizycie wychodzi coś nie tak:( nie mam zbyt dużego pola do popisu...wszystko zależy od TSH które mogę zrobić w środę, a ta wizyta u dr Lewickiej w czwartek....no chyba bez sensu dzwonić przed środa i truć mu i błagać o zapisanie na czwartek skoro nie wiadomo co z TSH?? Sama już nie wiem:(
 
Chce zrobić kilka badań na pierwszą wizytę i zastanawiam się czy FSH musi być zrobione w 2 dniu cyklu czy nie ma to znaczenia?
Tak, musi być 2 dc.
A Ty u kogo miałaś procedurę? Tak, do Zamory kolejki...
Przykro mi, że tak Cię potraktował, tak jak Margit pisze, on jest próżny i tak naprawdę ma "swoich" pacjentów, czasem na zwykłych mu brakuje czasu... pól roku to widocznie mało jak dla niego. Rozumiem, że się źle czujesz, ja nie mam o nim dobrego zdania właśnie dlatego, jak traktuje pacjentki, choć podobno jest świetnym specjalistą i pewnie jakbym musiala, to bym się z nim bujała... ja miałam kontakt z dr Star.osławska i S.owińską, nie polecałabym ich do trudnych przypadków. Dr Woj.ewódzki jeszcze ma dobre opinie, na mnie też zrobił dobre wrażenie, jak robił mi drugą punkcję, no i jest dość blisko Lewego, moze tędy droga?
A nie jest za niska beta ??
Nie jest, na 3dniowce jest akurat. Kciuki za przyrost!
 
Tak, musi być 2 dc.

Przykro mi, że tak Cię potraktował, tak jak Margit pisze, on jest próżny i tak naprawdę ma "swoich" pacjentów, czasem na zwykłych mu brakuje czasu... pól roku to widocznie mało jak dla niego. Rozumiem, że się źle czujesz, ja nie mam o nim dobrego zdania właśnie dlatego, jak traktuje pacjentki, choć podobno jest świetnym specjalistą i pewnie jakbym musiala, to bym się z nim bujała... ja miałam kontakt z dr Star.osławska i S.owińską, nie polecałabym ich do trudnych przypadków. Dr Woj.ewódzki jeszcze ma dobre opinie, na mnie też zrobił dobre wrażenie, jak robił mi drugą punkcję, no i jest dość blisko Lewego, moze tędy droga?

Nie jest, na 3dniowce jest akurat. Kciuki za przyrost!
Dzięki... musze coś wymyślic....chyba cierpliwie poczekam na ten wynik TSH w środę i wtedy będę walić drzwiami i oknami...
 
Ło dawno nie zaglądałam, czytam więc kilka stron wstecz i pacze a tu znów szambo się leje :errr:, wóz asenizacyjny znów na czas nie dojechał... czeba kanalizację udrożnić... :oo: - weźcie to z przymrużeniem oka.

A tak serio to powiem Wam gdy tuli się Skarba, gdy okazuje się, że miłość wylewa się uszami, wszystko inne to staje się nieważne... :yes: moja mała córeczka ma już 3 tygodnie a ja nadal nie dowierzam... że naprawdę jestem mamą... :oops:
 
Ło dawno nie zaglądałam, czytam więc kilka stron wstecz i pacze a tu znów szambo się leje :errr:, wóz asenizacyjny znów na czas nie dojechał... czeba kanalizację udrożnić... :oo: - weźcie to z przymrużeniem oka.

A tak serio to powiem Wam gdy tuli się Skarba, gdy okazuje się, że miłość wylewa się uszami, wszystko inne to staje się nieważne... :yes: moja mała córeczka ma już 3 tygodnie a ja nadal nie dowierzam... że naprawdę jestem mamą... :oops:

Fajnie, że o nas jeszcze pamiętasz i dzięki za głos rozsądku :)
Jak tam twoja modelka? ;) Jak pierwsze dni? I jak ty się czujesz po cc?
 
reklama
Do góry