reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej
Zrobiłam jednak dziś betę i wyszła 27,63 mlU/ml to jest 8 dzień po transferze z zarodkami 3 dniowymi. Wizytę u lekarza mam dopiero we wtorek, wtedy też będę miała powtórzone badanie. Mam nadzieję że będę w upragnionej ciąży.
Wygląda obiecująco. Kciuki za przyrost [emoji110]
 
reklama
Dzięki... musze coś wymyślic....chyba cierpliwie poczekam na ten wynik TSH w środę i wtedy będę walić drzwiami i oknami...
Jagoooda zapisz się do dr Zamory przy czym w recepcji powiedz że jesteś pacjentką szefa ale on nie ma terminów i zlecił do dr Zamory i trzymaj się niego. To mądry gościu i zna sie na hormonach. A przy tym uparty i nie lubi przegrywać a jest prawą ręką szefa.
 
Hej dziewczyny dzisiaj u mnie 6dpt i bardzo momentami bolał brzuch A teraz też kręgosłup . Dodam że na okres tez boli mnie kręgosłup . Do tego jestem przeziębiona co o tym myślicie ? Był to transfer mrozaczkos. Biorę progesteron i estradiol . Przepraszam za chaotyczny tryb pisania ale same rozumiecie ...:(
 
Transfer w następnym cyklu po leczeniu immunologicznym i teraz 33 tydzień ciąży :)
U nas nie było problemów z nasieniem, u nas na początku była diagnoza niepłodność idiotyczna a po badaniach wyszło, że problemem jest immunologia. My oboje robiliśmy test IMK (subpopulacje limfocytow), poziom komórek nk a ja dodatkowo ana i test v-leiden rozszerzony. Tylko wyniki muszą być interpretowane przez immunologa, bo pokazałam je ginekologowi, endokrynologowi, genetykowi i dostałam trzy różne diagnozy, oczywiście inne niż ta od immunologa.
Dzięki kochana za informację! Gratuluje ciąży :) dajesz nadzieję! u nas dochodzi jeszcze czynnik męski.. Teraz łyka jakieś witaminy i spróbujemy jeszcze ten raz. A jak nie wyjdzie to wtedy będziemy grzebać głębiej. Jeśli chodzi o immunologa? To przewija się tylko jedno nazwisko. Niezastąpiony dr pasnik prawda? A i te badania to można w obojętnie jakim labo? może jest na NFZ możliwość? Pozdrawiam serdecznie :)
 
Kochane my się mało udzielamy, bo brak czasu przy naszym roczniaku, ale często was podczytuje i każdej kibicujemy :) przyszedł i na nas czas starań o rodzeństwo, nie ma na co czekać, a że nie mamy żadnych zarodków to zaczynamy wszystko od nowa ;) 25.02 mamy wizytę w klinice :)

Hej, fajnie że wracacie po rodzeństwo. Jest trochę dziewczyn przygotowujących się do transferu w najbliższych miesiącach więc szykuje się mocna grupa :)

Hej dziewczyny dzisiaj u mnie 6dpt i bardzo momentami bolał brzuch A teraz też kręgosłup . Dodam że na okres tez boli mnie kręgosłup . Do tego jestem przeziębiona co o tym myślicie ? Był to transfer mrozaczkos. Biorę progesteron i estradiol . Przepraszam za chaotyczny tryb pisania ale same rozumiecie ...:(

Hej, a przypomnij jaki zarodek miałaś podawany - 3dniowy czy 5dniowy? Kiedy planujesz betę?
Pociesze cię, że przy udanym transferze miałam wszystkie objawy jak na okres ;)
 
Dzięki kochana za informację! Gratuluje ciąży :) dajesz nadzieję! u nas dochodzi jeszcze czynnik męski.. Teraz łyka jakieś witaminy i spróbujemy jeszcze ten raz. A jak nie wyjdzie to wtedy będziemy grzebać głębiej. Jeśli chodzi o immunologa? To przewija się tylko jedno nazwisko. Niezastąpiony dr pasnik prawda? A i te badania to można w obojętnie jakim labo? może jest na NFZ możliwość? Pozdrawiam serdecznie :)

Tak, jak byłam u dr Pasnika i on jest naszym cudotworca. Po raz pierwszy w życiu miałam pozytywną betę. Nie wiem czy te badania można robić na NFZ, obawiam się też że można długo czekać ale jak masz możliwość sprawdzenia to spoko. Ja większość badań robiłam od razu po wizycie a apc centrum w Łodzi, nie wszystkie laboratoria wykonują test IMK, wiem że Synevo robi. Ceny w apc są normalne, nie wykorzystują swojej przewagi. U nas wyszło ok 1500 zł za wszystkie badania ale badania zleca docent na podstawie wywiadu. Dziewczyny, które też tam się leczą maja często inne badania zlecone (też inne koszty), więc lepiej nie robić nic na własną rękę może poza komórkami nk.
 
Hej
Zrobiłam jednak dziś betę i wyszła 27,63 mlU/ml to jest 8 dzień po transferze z zarodkami 3 dniowymi. Wizytę u lekarza mam dopiero we wtorek, wtedy też będę miała powtórzone badanie. Mam nadzieję że będę w upragnionej ciąży.

Trzymam kciuki za pozytywne wieści [emoji110]
 
Tak, jak byłam u dr Pasnika i on jest naszym cudotworca. Po raz pierwszy w życiu miałam pozytywną betę. Nie wiem czy te badania można robić na NFZ, obawiam się też że można długo czekać ale jak masz możliwość sprawdzenia to spoko. Ja większość badań robiłam od razu po wizycie a apc centrum w Łodzi, nie wszystkie laboratoria wykonują test IMK, wiem że Synevo robi. Ceny w apc są normalne, nie wykorzystują swojej przewagi. U nas wyszło ok 1500 zł za wszystkie badania ale badania zleca docent na podstawie wywiadu. Dziewczyny, które też tam się leczą maja często inne badania zlecone (też inne koszty), więc lepiej nie robić nic na własną rękę może poza komórkami nk.
To mega motywujaca wiadomość! Ślicznie ci dziękuję. Wniosek taki ze zapisze się na wizytę wrazie czego :) a leczenie dużo was wyszło? Wiem wiem, że każdy przypadek jest inny ale podobnie mamy choroby autoimmunologiczne a twoja ciąża jest dowodem że to nie problem! Tylko jeszcze to nasienie u nas.. Musi być dobrze! Dzięki dzięki dzięki!
 
reklama
Do góry