reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czemu mi nie pisałaś? Oglądałam polska i ukraińska wersję! Kocham te programy na każdym odcinku łzy lecą......
Dziewczyny jeśli któraś z Was ma Discovery Life to polecam o 18.00 oglądać program In vitro: Szansa na szczęście. O klinice z Rosji. W każdym odcinku jest ukazany problem jednej pary. Dzisiaj był 3 odc. Oglądałam i płakałam...
 
reklama
Cwiczenia, ogolnie ruch obniza poziom glukozy. Jesli masz taki niziutki to ok pol godzinki/godzinke przed treningiem zjedz lekki weglowodanowy posilek (moze byc nawet banan). Do 30min po treningu jakis bialkowy, zeby odzywic miesnie i zapobiec zakwasom (jogurt, koktajl bialkowy).
Tak wlasnie musze zrobic bo wczoraj zjadlam kolacje i poszlam cwiczyc a po tym zrobiam cukier bo wypadla ta godzina ;) i sie przerazialm troszke
 
Mieciu nie ma sensu robić. Jeśli maluch się pospieszy to i tak Cię potraktuja jako GBS + i dadzą Ci antybiotyk, takie są procedury przy wczesniakach. Poczekaj do 34 a nawet 36 tc.
Buziaki szalencu.

Dziekuje sloneczko, ooo to nawet nie wiedzialam, ze w uk jest taka procedura, nie podejrzewalabym ich o taka zachowawczosc ;)
 
reklama
Jedziesz z koksem Olka! Trzymamy kciuki, czuję, że to jest ten czas :)

Dzięki Mietku, 18 tc mamy. Płci nie znam, bo ostatnie usg robiłam prenatalne w 12 tyg. 28.02 mam połówkowe, to może poznam :) Chodzę na NFZ bo mam dość lekarzy :) Od naglych przypadków mam zaufanego w szpitalu, ale całe szcześcir od swiąt nie musiałam korzystać. Spokój, siedzę na zwolnieniu, czasem plamię z polipa, co przyprawia mnie o zawał ;). Kupiłam kilka bodziaków, bo chciałam oswajać ciążę, ale jak je kupiłam, tak stoją w reklamówce w pokoju :)

Nie wiem, czy te dokładne badania są potrzebne. Mój mąż ma 0.5 mln/ml, robiliśmy badanie ogólne, nikt potem chromatyny ani niczego innego nie proponował. I tak ivf jest jedynym rozwiązaniem, zalecili ICSI, to zrobiliśmy, choć efektem złego nasienia jak przypuszczam jest to, że na 8 zarodków został z nami jeden. Ale następnym razem poproszę o IMSI i hodowlę do blastocysty, może będzie lepiej.

W kwestii encortonu ufałabym Paśnikowi. Ja też brałam metforminę trochę na wyrost, ale ten jeden transfer na metforminie się udał, więc mam o niej dobre zdanie ;). Trzy tabletki metki dla Twej ciążowej sylwetki ;)

To super Surykatko, ze w miare spokojnie poza tymi polipami, ale moze to tez sie uspokoi. Swietnie Cie rozumiem z tym odrzutem do lekarzy. Trzymam kciuki za prenatalne koncem miesiaca! :) ja tex tak mialam, bodziaki kupilam i rzucilam tym w kat bo jakos nawet balam sie odpakowac.
 
Do góry