reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Spokojnie nie jestem w ciąży
Jestem na stymulacji a właściwie od dziś juz nie bo lekarz kazał nie brać zastrzyków bo zareagowałam słabo
Narazie próba naturalna i jak coś to w kolejnym cyklu następne podejście
Ahh kochana, już pamiętam. Przepraszam tak napisałaś że zglupialam.
Już pamiętam Twoja historie. 2 lampki wina i naturalne starania to jak najbardziej :)
A może akurat się uda naturalnie :)

A ktoś Ci pisał o inseminacji. Nie rozważaliscie w tej sytuacji?
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi
wczoraj wypiłam 2 lampki wina bo zdołowalam się wizyta i tym ze jest jeden pęcherzyk
Czy zrobiłam duży błąd wypijając to wino?
Jak to bylo czerwone i wytrawne to luzuj majtki hihi jesli bylo inne to koniecznie nastepnym razem sie popraw :D
Ja codziennie coś popijalam na porost endo :D
Kochane, mam pytanko czy przy bliźniakach bierzecie/bralyscie większe dawki witamin, kwasu foliowego itp?
Nic dodatkowo, tylko femibion teraz.biore, no i wit d3 i magnez
We wtorek byłam na krzywej cukrowej,wynik 92/134/63 lekarz opisał że ok , a dzisiaj na wizycie mówi mi że to cukrzyca i daje skierowanie do diabetologa,także żegnaj tłusty czwartku:mad: ;););)
Serio? Przeciez na czczo chociaz w gornej granicy to jednak jeszczcze jest w normie, po godzinie tez nie przekroczyl 140, juz nie mowie o tym, ze cukrzyce sie rozpoznaje, gdy glukoza po 1h przekracza 180.
No ale z diabetologiem mozesz skonsultowac.
 
:laugh2:
Jak to bylo czerwone i wytrawne to luzuj majtki hihi jesli bylo inne to koniecznie nastepnym razem sie popraw :D
Ja codziennie coś popijalam na porost endo :D

Nic dodatkowo, tylko femibion teraz.biore, no i wit d3 i magnez

Serio? Przeciez na czczo chociaz w gornej granicy to jednak jeszczcze jest w normie, po godzinie tez nie przekroczyl 140, juz nie mowie o tym, ze cukrzyce sie rozpoznaje, gdy glukoza po 1h przekracza 180.
No ale z diabetologiem mozesz skonsultowac.
Też tak zareagowałam, noi zapisałam się do poradni(akurat w tłusty czwartek,więc jest szansa na pączka ;) w sumie podałam Pani wyniki przez telefon (nie skomentowała) lekarz powiedział mi że norma jest do 91,5 więc sama nie wiem ,zobaczę co powie diabetolog
 
Ahh kochana, już pamiętam. Przepraszam tak napisałaś że zglupialam.
Już pamiętam Twoja historie. 2 lampki wina i naturalne starania to jak najbardziej :)
A może akurat się uda naturalnie :)

A ktoś Ci pisał o inseminacji. Nie rozważaliscie w tej sytuacji?

Elessi pisała mi [emoji847]
Nie rozważaliśmy bo nawet taka propozycja nie padła
Na pierwszej wizycie jak przyjechaliśmy to lekarz powiedział ze szkoda czasu przy moim AMH ( 0,38)
 
Dziewczyny jeśli któraś z Was ma Discovery Life to polecam o 18.00 oglądać program In vitro: Szansa na szczęście. O klinice z Rosji. W każdym odcinku jest ukazany problem jednej pary. Dzisiaj był 3 odc. Oglądałam i płakałam...
 
reklama
Chciałabym się wpisać do kalendarza Ale nie bardzo potrafię

Widzę, że już Ci Asia napisała - jak korzystasz z komputera to możesz się sama dopisać, ja codziennie rano wrzucam kalendarz z linkiem. Jak korzystasz z aplikacji to niestety nie działa, więc wystarczy że mnie oznaczysz @ i mój nick w poście, w którym wpisujesz datę i rodzaj wizyty i ja wtedy uzupełniam kalendarz. Możesz mi też wysłać wiadomość na priv i też uzupełnię :)

Cześć dziewczyny jestem nowa i 2 dni po transferze świeżej 5 dniowej blastocysty, Trochę się zaczęłam stresować, bo podbrzusze mnie pobolewa jak przed @. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, nie chce się nakręcać.

Witamy w naszym gronie!
✊✊✊ Trzymamy kciuki żeby się udało, ja mogę jeszcze dodać że przy udanym transferze też miałam bóle jak na okres :)
 
Do góry