reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
We wtorek byłam na krzywej cukrowej,wynik 92/134/63 lekarz opisał że ok , a dzisiaj na wizycie mówi mi że to cukrzyca i daje skierowanie do diabetologa,także żegnaj tłusty czwartku:mad: ;););)
 
Zgadzam się. Jeszcze łożysko się wytwarza i nie przekazuje dzidzi wszystkiego jeszcze.
Ale jak już dziewczynki piszą nie powtarzaj. Nawet najmniejsze ilości alkoholu mogą zaszkodzić.
Teraz to już bezalkoholowe 9 miesięcy!

Spokojnie nie jestem w ciąży
Jestem na stymulacji a właściwie od dziś juz nie bo lekarz kazał nie brać zastrzyków bo zareagowałam słabo
Narazie próba naturalna i jak coś to w kolejnym cyklu następne podejście
 
Dzisiaj zapadła decyzja o klinice wybraliśmy bociana w Katowicach jednak .W przyszłym tygodniu lecę zrobić amh i tarczyce .Biore kwas foliowy już od 4 miesięcy w dawce 800uq czy coś jeszcze mogę brać?
 
U mnie dziala na slodycze jedna metoda:
Wpierdzielanie duuzo dobrego wartosciowego jedzenia! Nie mam sily na slodycze[emoji23]
Serio pyszne i ulubione dania i do picia no napar z imbiru ktory poprawia metabolizm.
Wazne aby bylo smacznie i zdrowo! Nie na głodniaka bo wtedy dojadam slodkimi
A co tam u ciebie kochana? Ja ostatnimi czasy odpuscilam forum więc nawet nie wiem co się u kogo dzieje :(
 
reklama
Do góry