reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi sie ba poczatku wydawalo ze mam „ tylko” zapchane jajowody, a jak zaczelam badac to poplynelam dokladnie.
Czytalam naprawde podziwiam za ta sile walki... I gratuluje ❤❤ale ja czasem mam dosc nie moge sobie poradzic z tym wszystkim zmeczona jestem bo co chwila urlop do lekarza jeszcze w pracy nic nie mowia a trzeba pracowac bo kasa idzie jak woda... Ciekawe co jeszcze wyjdzie niby mialam nie udane 1 podejscie ale czulam ze musze zrobic badania dokladne teraz bo mam tylko 2 mrozaczki co na nas czekaja i boje sie kolejnej procedury a kasa to drugi problem....
 
Mialyscie też tak? Do tego boli mnie brzuch :( jak myślicie to krwawienie implatacyjne czy koniec? Doradzcie plisss :(:(

Natalia ty jestes po transferze? Becie? Nie znam twojej historii, przepraszam ze pytam w rakim momencie.Nie ma krwawienia implantacyjnego, najwyzej plamienie i bierze sie to stad kiedy zarodek przyczepiajac sie do endometrium natrafi na naczynie krwionosne i ono peknie. Wtedy jest rozowe plamienie.Mocno leci, przestalo?
 
Natalia ty jestes po transferze? Becie? Nie znam twojej historii, przepraszam ze pytam w rakim momencie.Nie ma krwawienia implantacyjnego, najwyzej plamienie i bierze sie to stad kiedy zarodek przyczepiajac sie do endometrium natrafi na naczynie krwionosne i ono peknie. Wtedy jest rozowe plamienie.Mocno leci, przestalo?
Dziś jestem po 8dpt, wczoraj beta 149. Troszeczkę tylko jest krwi :(
 
Kochana dzięki oby tak było, boję się :( a bolał Cię brzuch, pamiętasz?
Tak, bolał, nie jakoś strasznie ale pobolewal i plecy i piersi też. . Mam notatki i właśnie sprawdzilam.
Ja już wtedy myślałam, że po wszystkim.
Dziewczy mnie wysłał na bete i w 12dpt miałam 333.3. Potem w 14dpt ponad 960.

Będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji1696]
 
Tak, bolał, nie jakoś strasznie ale pobolewal i plecy i piersi też. . Mam notatki i właśnie sprawdzilam.
Ja już wtedy myślałam, że po wszystkim.
Dziewczy mnie wysłał na bete i w 12dpt miałam 333.3. Potem w 14dpt ponad 960.

Będzie dobrze, trzymam kciuki [emoji1696]
Ojj tak mi mów :* to mnie trochę uspokoja, w poniedziałek zrobię betę czy chociaż nie spadła :(
 
reklama
Do góry