reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczęta, jestem po becie 7dpt 142,9 a w 5dpt było 1,22, tylko przy ostatniej ciąży miałam puste jajo płodowe i lyzeczkowanie w 9tyg ciąży wiec boję się :(
Wow, ale wystrzeliła! Oby tak dalej, gratuluję :)
Ech... dobre wiadomości przeplatają się z tymi złymi... @Forget-me-not... ciągle myslę o twoim wyniku... boję się poniedziałkowej bety jak cholera
 
Hej! Właśnie wracam od lekarza. U mnie dziś 11 dc, cykl naturalny. Na razie ciężko powiedzieć kiedy transfer. Na dzień dzisiejszy pęcherzyk ma jakieś 10 mm a endometrium 8. Lekarz liczy że owulacja dopiero może być na początku lutego i wtedy transfer koło 6 czy 7go. W środę rano mam się pokazać w klinice na kolejną ocenę.

Czyli zdrowa, zwarta i gotowa do transferu!!!
[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Moze bedziemy w tym samym czasie miec... zobaczymy, ja 30.01 podgladam jajka w 7dc i jak bedzie bez zaskoczen to kto wie...[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Do góry