reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kurcia ja bym spróbowała z intralipydem ,nie zaszkodzi a może pomoże.

Już doczytałam,że będą bliźniaki!!!Matko jedyna czy może być piękniej ?!! :)
Gratuluje!!Rośnijcie zdrowo!Ja przystępuje do 3 procedury.

Szczęście ja bym albo ostatni raz podeszła albo zmieniła klinikę.To Ty przez to wszystko przechodzisz i to Twoje ciało i Twoje obciążenie psychiczne.

Dziewczyny objawów nie mają i dzieje się więc trzeba zaczekać :)Nie będę pisać,że spokojnie bo tak się nie da ale czekamy i trzymamy kciuki!

Cudowne wieści!!!!Gratuluje!!!! Teraz tylko przyrost bęty,serduszko i będzie bejbasik!

Tak jak korzystałam,polecam.

Anne ja miałam robiony PGS jednego zarodka-dla nich to kasa to czemu mieliby się nie zgodzić?i to spora kasa.dopiero jak transfer się nie udał lekarz stwierdził,że może mam słabe jajca i nie warto ale przy drugim mimo braku pgs też się nie udało.zbyt wiele zależności jest.
Anne jak się czujecie w trójpaku? Trochę jest ciąż bliźniaczych na forum :)

@annemarie @dżoasia dziewczyny w jakiej dawce kupić koenzyn q10?widzę,że są od 50 do nawet 200 mg.lekarz kazał brać,do tej pory miałam 50 ale może za słaby?

Dziewczyny oby w lutym i marcu udały się wszystkie transfery!!!
Wow nasz doktorek zalecil koenzym?
Pytalam go za pierwszym razem o Ubiquinol-to jest aktywna forma q10,lepiej przyswajalna,to mnie zbyl.
Od 2 tygodni to suplementuje i zobaczymy jakie będą rezultaty.
 

Załączniki

  • IMG_20190123_113056.jpg
    IMG_20190123_113056.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny jutro powtarzam betę i chcę tez zbadac progesteron.Biore 3x1 duphastonu i 700 mg progesterone besins.Myslicie ze dawka jest w porzadku? ile powinien wynosic progesteron w 3-4 tyg ciązy? jakie dawki bierzecie/bralyscie we wczesnej ciazy?
 
Jeśli morfologia nasienia jest kiepska to żadne witaminy niestety nie pomoga. Mój mąż rok temu miał operacja usunięcia zylakow, potem witaminy , badania ale lekarz powiedział , że na naturalną ciąże nie ma szans. Wyniki ciut lepsze co zwiększylo szanse przy in vitro więc było warto bo udało się za pierwszym razem.
Z naszych doświadczeń również wynika ze żadne suplementy nie zmieniają sytuacji. Mąż brał 3 różne w cenach od 40zl za opakowanie do 200 zł za opakowanie, w ten sposób tylko straciliśmy na to 7 mc, bo androlog mówił ze warto poczekac a nuz się poprawi. Co do morfologii to oni badają w seminogramie ich wygląd z zewnatrz, a nie wewnątrz co oznacza ze one mogą być „brzydkie ale dobre”, dlatego nie warto martwic się morfologia, sam fakt ze prawidłowy wynik jest już od 4% swiadczy ze ogólnie w populacji większość jest „brzydka”:) dlatego warto badać chromatyne, fragmentację etc bo to daje właściwszy obraz. Ogólnie powodów b kiepskiego nasienia może być b dużo, u nas ostatecznie stwierdzili ze to wina przebytej przez męża w dzieciństwie świnki.
 
Dzień dobry wszystkim Paniom,

na dzisiaj kalendarz jest pusty, wiec go nie wklejam. Na dzisiaj była tylko beta naszej @Baylee, ale ten piękny wynik był już wczoraj :) :) :)

Jeśli któraś działa z ukrycia dzisiaj to ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

Dopisujcie się do kalendarza, bo jest nas trochę a kalendarz świeci pustkami!
Witam, jestem nowa na forum, trochę Was podczytuje :) Proszę o dopisanie do kalendarza 28.01 - drugi transfer:laugh2:
 
dziewczyny jutro powtarzam betę i chcę tez zbadac progesteron.Biore 3x1 duphastonu i 700 mg progesterone besins.Myslicie ze dawka jest w porzadku? ile powinien wynosic progesteron w 3-4 tyg ciązy? jakie dawki bierzecie/bralyscie we wczesnej ciazy?
Ja brałam luteine 3x2 tabl dopochwowo. Wyglada na to, ze masz całkiem Ok :) wg mnie badanie progesteronu jak się bierze go z innych źródeł jest bez sensu, moja gin uważa ze to fałszuje wynik, wiem ze dziewczyny mówiły ze niby niektóre leki nie wychodzą we krwi, ale czy ten wynik będzie miarodajny to ciężko wyczuć :)
 
Dzień dobry wszystkim Paniom,

na dzisiaj kalendarz jest pusty, wiec go nie wklejam. Na dzisiaj była tylko beta naszej @Baylee, ale ten piękny wynik był już wczoraj :) :) :)

Jeśli któraś działa z ukrycia dzisiaj to [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Dopisujcie się do kalendarza, bo jest nas trochę a kalendarz świeci pustkami!

Ja mam 28.01 i 14.03 ustalone USG.Moze troche kalendarz przyciemnie[emoji23]zeby nie swiecil
 
Kurcia ja bym spróbowała z intralipydem ,nie zaszkodzi a może pomoże.

Już doczytałam,że będą bliźniaki!!!Matko jedyna czy może być piękniej ?!! :)
Gratuluje!!Rośnijcie zdrowo!Ja przystępuje do 3 procedury.

Szczęście ja bym albo ostatni raz podeszła albo zmieniła klinikę.To Ty przez to wszystko przechodzisz i to Twoje ciało i Twoje obciążenie psychiczne.

Dziewczyny objawów nie mają i dzieje się więc trzeba zaczekać :)Nie będę pisać,że spokojnie bo tak się nie da ale czekamy i trzymamy kciuki!

Cudowne wieści!!!!Gratuluje!!!! Teraz tylko przyrost bęty,serduszko i będzie bejbasik!

Tak jak korzystałam,polecam.

Anne ja miałam robiony PGS jednego zarodka-dla nich to kasa to czemu mieliby się nie zgodzić?i to spora kasa.dopiero jak transfer się nie udał lekarz stwierdził,że może mam słabe jajca i nie warto ale przy drugim mimo braku pgs też się nie udało.zbyt wiele zależności jest.
Anne jak się czujecie w trójpaku? Trochę jest ciąż bliźniaczych na forum :)

@annemarie @dżoasia dziewczyny w jakiej dawce kupić koenzyn q10?widzę,że są od 50 do nawet 200 mg.lekarz kazał brać,do tej pory miałam 50 ale może za słaby?

Dziewczyny oby w lutym i marcu udały się wszystkie transfery!!!

To mialas szczescie ze ci zrobili bo swojego czasu , jak to jeszcze krotko w planach mialam to wszyscy mowili od 2-3 zarodkow. Szczescie i ja zreszta tez zyjemy na dzikim zachodzie i tutaj na serio wszystko jest mega porabane [emoji85]
A my sie czujemy ok, tzn coraz bardziej dociera do mnie ze mam dwojke w brzuchu. Codziennie wieczorem mam party, zanim sie uspokoja jest 24[emoji23]Rozwijaja sie ksiazkowo, szyjke mam prawie na 6 cm , wiec wczesniaki mi nie groza. Pozostaje sie modlic zeby tak teraz zostalo[emoji120][emoji120][emoji120]
 
reklama
Wow nasz doktorek zalecil koenzym?
Pytalam go za pierwszym razem o Ubichonol-to jest aktywna forma q10,lepiej przyswajalna,to mnie zbyl.
Od 2 tygodni to suplementuje i zobaczymy jakie będą rezultaty.
Laurka z naszym doktorkiem jak zawieje albo jak sobie przypomni ;)
A jaki dokładnie bierzesz i w jakiej dawce masz ten ubichinol?
 
Do góry