reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie mylisz się mam tylko jednego zarodka
Obawiam się ze u nas wogole nigdzie tego nie robią
Ten kraj to paranoja nawet krwi prywatnie nigdzie nie zdam a już nie mówiąc o wlewach
Jestem wściekała bo teraz przed podejściem i kolejnej stymulacji nie ma bata ze musze zrobić ta diagnostykę

Zabieraj go i jak znowu nie wyjdzie do przeżuć sie na Novum. Z jednym zarodkiem malo kto zrobi ci PGS nawet w Pl.Dlatego ze nikt ci nie bedzie obiecywal , ze zarodek z tego wyjdzie calo.Zdarza sie rzadko , ale sie zdarza ze przez przez przypadek dochodzi do uszkodzenia i nie nadaje sie on juz do transferu.Tez bym nie ryzykowala, wogole bym im podziekowala za wspolprace na twoim miejscu‍♀️
 
reklama
Mojaz od sierpnia bierze profertil. W listopadzie byly ponowne badania nasienia i po 3 miesiacach brania nic nie pomoglo wyniki takie same. Zobaczymy teraz w lutym po kolejnych 3 miesiącach czy cos sie zmieni. Maz bierze jeszcze leki na obnizenie prolaktyny, na testosteron i fsh chyba. Bo tez byly lekkie wahania

Jeśli morfologia nasienia jest kiepska to żadne witaminy niestety nie pomoga. Mój mąż rok temu miał operacja usunięcia zylakow, potem witaminy , badania ale lekarz powiedział , że na naturalną ciąże nie ma szans. Wyniki ciut lepsze co zwiększylo szanse przy in vitro więc było warto bo udało się za pierwszym razem.
 
Dzień dobry wszystkim Paniom,

na dzisiaj kalendarz jest pusty, wiec go nie wklejam. Na dzisiaj była tylko beta naszej @Baylee, ale ten piękny wynik był już wczoraj :) :) :)

Jeśli któraś działa z ukrycia dzisiaj to ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

Dopisujcie się do kalendarza, bo jest nas trochę a kalendarz świeci pustkami!
 
Jeśli morfologia nasienia jest kiepska to żadne witaminy niestety nie pomoga. Mój mąż rok temu miał operacja usunięcia zylakow, potem witaminy , badania ale lekarz powiedział , że na naturalną ciąże nie ma szans. Wyniki ciut lepsze co zwiększylo szanse przy in vitro więc było warto bo udało się za pierwszym razem.
Jaka jest morfologia to nie wiemy bo przrz to ze wynik koncentracji jest ponizej 1mln nie zbadali tego w seminogramie. Zobaczymy jak wyniki beda wygladaly w lutym.
 
Dzień dobry wszystkim Paniom,

na dzisiaj kalendarz jest pusty, wiec go nie wklejam. Na dzisiaj była tylko beta naszej @Baylee, ale ten piękny wynik był już wczoraj :) :) :)

Jeśli któraś działa z ukrycia dzisiaj to ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

Dopisujcie się do kalendarza, bo jest nas trochę a kalendarz świeci pustkami!
Ja to bym chciała sie dopisać ale nie ma z czym ;) musze cierpliwie czekac
 
Ja zauważyłam ze mi się w tym kraju i w tej klinice nic nie należy
Dwa plany i dwa plany odrzucone idę jak na potęgę kolejna i kolejna tym samym planem żadnych zmian bo to jest wbrew woli , a należy czekac bo kiedyś zaskoczy
Nic ja musze z tego wyjść z twarzą tak jak ja chce
Szczęście wiem ze in vitro w Polsce logistycznie bywa trudne,ale spróbuj. Zobacz co z tego wyjdzie,jakie beda miec opcje dla Ciebie, jaki plan dzialania,mysle ze w Pl nikt Ci zrobienia PGS nie odmówi,jesli zarodki będą wystarczająco silne
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim Paniom,

na dzisiaj kalendarz jest pusty, wiec go nie wklejam. Na dzisiaj była tylko beta naszej @Baylee, ale ten piękny wynik był już wczoraj :) :) :)

Jeśli któraś działa z ukrycia dzisiaj to ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

Dopisujcie się do kalendarza, bo jest nas trochę a kalendarz świeci pustkami!
Jeśli można mnie dopisać do kalendarza. 28 stycznia wizyta u doc Pasnika.
01 luty wizyta u lekarza prowadzącego
 
Ja dzis dostalam odpowiedz od naszego cudotworcy i przy piatym transferze mam miec dokladnie te same leki co przy czterech poprzednich... heparyna, encorton, acard. Accofil jest podobno dla mnie bez sensu. Badz tu czlowieku madry.
Kurcia ja bym spróbowała z intralipydem ,nie zaszkodzi a może pomoże.
Witaj kochana dziekuje ze pytasz u nas wszystko dobrze jutro wizyta u ginia może uda się zobaczyć co kryją moje tulisie między nóżkami ❤❤❤ nie wiem czy to nie za wczesnie bo to 16tc 6d wizyta mam na 16:45 więc cały dzionek będzie na lekkiej spinie a co tam u Ciebie ?
Już doczytałam,że będą bliźniaki!!!Matko jedyna czy może być piękniej ?!! :)
Gratuluje!!Rośnijcie zdrowo!Ja przystępuje do 3 procedury.
Jestem po wizycie u swojej dr
Niestety nie podporządkuje się zaleceniom od Pasnika i nie zmieni protokołu buuuu
I co teraz ze wlewem domaciczny z eccofilu
Na moje drugie pytanie odnośnie diagnostyki przedimplantacyjna odpowiedz taka
A pani myśli,ze byśmy bawili się w transfery żeby zarodki były nie dobre ? Dochodzi do zaplodnienia czyli jest zarodek wiec nie ma takiej opcji wiec ja do niej ale mimo wszystko chce to zrobić,ale ona mówi ze to się robi jeśli są przebyte choroby itd itd
Co teraz ja mam zrobić ? Jechac specjalnie do Polski na ten wlew? Matulkus pomocy
Szczęście ja bym albo ostatni raz podeszła albo zmieniła klinikę.To Ty przez to wszystko przechodzisz i to Twoje ciało i Twoje obciążenie psychiczne.
Hej, dziewczyny, mało się udzielam, bo robota goni... dziś 3dpt, bezsensownie wsłuchuję się w organizm, a objawów brak. Staram się o tym nie myśleć, ale kurczę ciężkie to jest.
Dziewczyny objawów nie mają i dzieje się więc trzeba zaczekać :)Nie będę pisać,że spokojnie bo tak się nie da ale czekamy i trzymamy kciuki!
Dziewczyny wynik bety już mam. 41,4.czy to dobry wynik jak na 8dpt?
Cudowne wieści!!!!Gratuluje!!!! Teraz tylko przyrost bęty,serduszko i będzie bejbasik!
Kobietki jestem po wizycie u doc Pasnika:) musze jeszcze kilka badan wykonac zebysmy mogli ustalic plan dzialania m.in badanie na trombofilie. Zamowilam z tej strony Link do: Trombofilia wrodzona (nadkrzepliwość) - jak się objawia? jak ją rozpoznać? jakie badania wykonać? jak ją leczyć? czy ktoras moze korzystala z tego labu juz?
Tak jak korzystałam,polecam.
Zabieraj go i jak znowu nie wyjdzie do przeżuć sie na Novum. Z jednym zarodkiem malo kto zrobi ci PGS nawet w Pl.Dlatego ze nikt ci nie bedzie obiecywal , ze zarodek z tego wyjdzie calo.Zdarza sie rzadko , ale sie zdarza ze przez przez przypadek dochodzi do uszkodzenia i nie nadaje sie on juz do transferu.Tez bym nie ryzykowala, wogole bym im podziekowala za wspolprace na twoim miejscu‍♀️
Anne ja miałam robiony PGS jednego zarodka-dla nich to kasa to czemu mieliby się nie zgodzić?i to spora kasa.dopiero jak transfer się nie udał lekarz stwierdził,że może mam słabe jajca i nie warto ale przy drugim mimo braku pgs też się nie udało.zbyt wiele zależności jest.
Anne jak się czujecie w trójpaku? Trochę jest ciąż bliźniaczych na forum :)

@annemarie @dżoasia dziewczyny w jakiej dawce kupić koenzyn q10?widzę,że są od 50 do nawet 200 mg.lekarz kazał brać,do tej pory miałam 50 ale może za słaby?

Dziewczyny oby w lutym i marcu udały się wszystkie transfery!!!
 
reklama
Do góry