reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiem[emoji20]tez tak myslalam, miejmy nadzieje ze za drugim razem sie uda[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️boli okrutnie taka porazka , ale prawda jest tak ze kazde podejscie to jakies 25-30% szansy.Gdzie sie leczycie? Rozumiem ze panel tarczycowy i cukier tez ok? Proste badania a zke wyniki duzo moga namieszac.
Tarczyca i cukier tez w normie. Leczymy sie w Invimed Warszawa. Tak sobie myślę że ludzie z gorszymi problemami mają dzieci wiec i nam sie uda!
 
Tarczyca i cukier tez w normie. Leczymy sie w Invimed Warszawa. Tak sobie myślę że ludzie z gorszymi problemami mają dzieci wiec i nam sie uda!

Oj zebys wiedziala, daleko nie trzeba szukac.Na razie bym odczekala i wracala po mrozaczka.Nie ma co wariowac, jestes na poczatku drogi i mam nadzieje ze drugie podejscie przyniesie oczekiwane owoce[emoji173]️
 
Dla wszystkich które mają już ze sobą swoje kropki i dla tych transferujących na dniach mocno zaciśnięte ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊

U mnie chwilowo w poczekalni. Na razie stawiam swój kręgosłup do pionu bo strasznie się poblokował. Mam rotację miednicy i zablokowane trzy żebra. A muszę być w formie w ciąży więc chodzę na masaże.

Wszystkim ciężarówkom gratuluję pięknych widoków ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ i trzymam kciuki za szczęśliwe porody✊✊✊✊✊

Nie wiecie co u Motylka?

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco.
 
Oszaleje od października w czystości wychodzi mi III stopień. Co miesiąc antybiotyk i nic nie zmienia się. Co robic?
Kochana precyzyjniejszym badaniem jest wymaz bakteriologiczno-mykologiczny z antybiogramem.
Ja z kolei polecam tantum rosa do irygacji i probiotyki dopochwowe. Dziewczyny tez robią irygacje z wody utlenionej (nie znam proporcji ale pewnie gdzies w necie znajdziesz). Podmywaj sie rumiankiem, reczniki zmieniaj czesto, prasuj je po wypraniu (nie wystarczy wygotwac, bo niektore bakterie czy grzyby przezywaja twmp nawet 130 stopni). No i te probiotyki to niech ci uszami wychodza;) jedzenie kiszonek tez wskazane, sok z zurawiny 100%.
No i octenisept tez ponoc super, mozesz kupic z aplikatorem vaginalnym do psikania. Zrob sobie przerwe od antybiotykow moze...
 
Dziękuję za dobre słowa. Badania które robilam: wszystkie hormony, morfologia, cytologia, droznosc jajowodow, chlamydia, amh, usg macicy, piersi. Z 7 komorek, 4 nadawaly sie do zapłodnienia i 3 sie zaplodnily, zostal jeden mrozaczek. Moze faktycznie nie ma co sie martwic na zapas, moze to organizm zle zniósł stymulacje, aczkolwiek caly czas myslalam ze sie uda.
Kiedys czytałam jak dziewczyna miała kilka razy podawany zarodek i nic, po kilku nieudanych transferach kolejny zarodek nacieli laserem czy cos takiego i wtedy dopiero sie przyjął
 
reklama
Do góry