reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny pytanie odnośnie tych kirow. Rozumiem że są to nadania genetyczne. I gdzieś tu na wątku czytałam że może być coś odpowiedzialne za implantacje. Czy jest coś co może poprawić implantiwanie zarodka?
 
1546885654404.png

do dupy nie mam najważniejszych kirów
 
Novum, nazwiska nie chcę podawać
Tak myslalam ze Novum bo zestaw lekow przy ryzyku hiperki mialam ten sam[emoji6]
Ja też Novum. I robią tam i IMSI.
Badania ktore robiłaś to taka podstawa i w wiekszosci przypadkow pewnie wystarcza ale po tylu niepowodzeniach to warto by bylo cos jeszcze zbadac.
W Novum nie za bardzo wierzą w immunologie i nic z tego nie zlecaja sami ale niektore dziewczyny chodza dodatkowo do immunologa i lekarze chyba sie stosuja do zaleceń immunologa jak jakies są.
Tak jak Ci tu inne dziewczyny pisały wybierz sie moze do Pasnika on zleca badania indywidualnie pod konkretna osobe.
 
Dzięki sprawdzę. Ale chciałam wiedzieć czy jak się jedzie do tego dr pasnika do Łodzi to czy już z jakimiś wynikami w kierunku immunologii czy nie przygotowanym...? Jak ktoś wie to niech doradzi
jak szlam do swojej kliniki to wydrukowalam i zabralam wszystkie badania jakie mam i to juz dało im pogląd na to co wiadomo na dziś... nie zaszkodzi wziąć tego co masz... a resztę i tak chyba każdy lekarz po swojemu decyduje
Witaj :) nie to nienormalne, powinnaś wzór umowy dostać - ja dostałam na wizycie poprzedzającej podpisanie dokumentów
no właśnie, też się zdziwiłam, oczywiście ja wszystko przeczytałam od deski do deski na miejscu, nie mniej to było dziwne :/
 
reklama
Dzięki sprawdzę. Ale chciałam wiedzieć czy jak się jedzie do tego dr pasnika do Łodzi to czy już z jakimiś wynikami w kierunku immunologii czy nie przygotowanym...? Jak ktoś wie to niech doradzi
Ja się u niego nie leczylam, ale z tego co tu czytam to nie musisz badan wczesniej robic. Na pierwsza wizyte wez to co masz. Lekarz wszystko zleca pod konkretny przypadek.
Mogłabyś niektore zrobić bo pewnie troche poczekasz na wizytę ale to drogie badania i nie wiem czy konieczne wszystko od razu.
 
Do góry