reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dr Pasnik zlecił mi w medigenie Kir haplotyp i mojemu partnerowi HLA - C. Czy któras z Was zna ceny tych badań? Czy łatwo tam się zapisać na te badania?
 
Tak myslalam ze Novum bo zestaw lekow przy ryzyku hiperki mialam ten sam[emoji6]
Ja też Novum. I robią tam i IMSI.
Badania ktore robiłaś to taka podstawa i w wiekszosci przypadkow pewnie wystarcza ale po tylu niepowodzeniach to warto by bylo cos jeszcze zbadac.
W Novum nie za bardzo wierzą w immunologie i nic z tego nie zlecaja sami ale niektore dziewczyny chodza dodatkowo do immunologa i lekarze chyba sie stosuja do zaleceń immunologa jak jakies są.
Tak jak Ci tu inne dziewczyny pisały wybierz sie moze do Pasnika on zleca badania indywidualnie pod konkretna osobe.

a gdzie ten Paśnik przyjmuje??
 
Robiłaś sobie jakieś badania przed wizyta u dr pasnika? Orientujesz się jak jest z oczekiwaniem na wizytę? Miałaś robione te typowanie Kir? I wiesz czy w Warszawie gdzieś można zrobić A jak nie to gdzie??? I czy jakieś już miałaś badania robione w kierunku immunologii i jakie ?
Nic nie robilam. Mam 1 tranafer nie udany za soba ale co mi szkodzi jechac na wizyte dowiedziec sie co mozna zrobic i jakie badania. Lekarz z kliniki tez mi zalecil cos z immunilogi ale mam dopiero je zrobic 8 tygodni po nie udanym transferze takze 24 stycznia z mezem bede robic. A wczesniej mam miec histeroskopie bo tez lekarz chce zobaczyc o co chodzi od srodka
 
o kurcze, to jakis mocny lek z tego co napisane jest.. ale zapewne skuteczny... a jakie masz objawy endometriozy?
Objawów endometriozy jako tako nie miałam.... wykryli coś z USG a potem tylko potwierdzili na laparoskopii. Choć CZASEM podczas pierwszego albo drugiego dnia okresu miałam dość silne bóle brzucha z mdłościami
 
reklama
Do góry