reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Super! Bardzo się cieszę. A jakie są parametry maleństwa? Masz zdjęcie?

Mam zdjęcie, 10.2mm mierzy dokładnie. Lekarz wyliczyl , że jest to 8 tydzień . Termin porodu już podał wstępny na 20 sierpnia . Życzę wszystkim kobietkom, które się starają aby doczekaly się swojego szczęścia. Warto walczyć i wierzyć. Z całego serca polecam klinike Novum , dr. Lewandowskiego. ❤❤❤❤
 
reklama
Czy kazano ktorejs z was brac duphaston po punkcji z odroczonym transferem? Bo wiem ze to na podtrzymanie ale u mnie nie bedzie co podtrzymywac a mi przepisal tak jak innym dziewczyna na sali ale wiem ze one maja miec transfer normalnie. Ponoc mam brac 2 tyg i odstawic
Ja też miałam, 20 tabletek- 2 razy dziennie po jednej. Po tych dziesięciu dniach dostałam za dwa dni okres, bo on podobno jest po to, żeby okres wrócił, u mnie wrócił szybciej niż się spodziewałam.
Mi dał jeszcze antybiotyk na pięć dni
 
Witajcie :) napiszcie mi prosze kochane kiedy zeszłyście z neoparinu 0.4 bo mój lekarz chce tylko do 20 tc mnie na tym leku trzymać później kazał odstawić i brać sam acard nie miałam stwierdzonych żadnych chorób krwi przepisywal od podania zarodków zapobiegawczo ,stwierdził że wystarczy i w 20tc koniec troszkę się boję są jakieś badania które potwierdza że mogę odstawić neoparinu pozdrawiamy❤❤❤
 
Witajcie :) napiszcie mi prosze kochane kiedy zeszłyście z neoparinu 0.4 bo mój lekarz chce tylko do 20 tc mnie na tym leku trzymać później kazał odstawić i brać sam acard nie miałam stwierdzonych żadnych chorób krwi przepisywal od podania zarodków zapobiegawczo ,stwierdził że wystarczy i w 20tc koniec troszkę się boję są jakieś badania które potwierdza że mogę odstawić neoparinu pozdrawiamy❤❤❤
Ja też nie mam specjalnych wskazań, tylko nieudane ivf i mi lekarz mówił, że będę brała do końca.
 
Dziewczyny pomódlcie się za moją córeczkę. Nie mam sił aby wszystko opisywać. Szyjka zgładzona, wody się sączą. Jestem w szpitalu, zaczyna się walka o każdy dzień. Boże daj mi siły.
 
Dziewczyny pomódlcie się za moją córeczkę. Nie mam sił aby wszystko opisywać. Szyjka zgładzona, wody się sączą. Jestem w szpitalu, zaczyna się walka o każdy dzień. Boże daj mi siły.

Na pewno to silna babeczka i wszystko będzie dobrZe.Trzymam za Was obie kciuki!Informuj na bieżąco.Wiem dobrze co to strach o własne jeszcze nienarodzone dziecko.Bądź silna!
 
Czy kazano ktorejs z was brac duphaston po punkcji z odroczonym transferem? Bo wiem ze to na podtrzymanie ale u mnie nie bedzie co podtrzymywac a mi przepisal tak jak innym dziewczyna na sali ale wiem ze one maja miec transfer normalnie. Ponoc mam brac 2 tyg i odstawic
Ja przy odroczonym transferze i ryzyku hiperki bralam przez 10 dni orgametril to chyba tak jak duphaston (jest podobny do naturalnego progesteronu), dostinex, fraxiparine i antybiotyk
 
reklama
Przychodzisz i odrazu idziesz na sale gdzie dostajesz lozko i czekasz na swoja kolej, jestes sama z innymi dziewczynami, maz moze czekac na zewnatrz lub przyjechac pozniej tylko cie odebrac. Jak cie wywolaja odziesz do pokoju zabiegowego gdzie dostajesz narkoze i odplywarz :-) budzisz sie po wszystkim jak przewoza cie na lozko i tam jeszcze godzinke sobie spisz, jak wszystko jest ok to idziesz do domu. Ja mialam jeszcze podawane kroplowki bo mialam hiperke i z bolu sie trzeslam wiec mialam dodatkowa opieke (super dziewczyna caly czas jest w pokoju i wszystko kontroluje) dostalam jeszcze cos extra na mdlosci przed wyjsciem ale tylko ja sie tak zle czolam Przez ta ilosc pecherzy inne dziewczyny super jakby nic sie nie wydazylo, przyszly na moment przysnely i poszly :-) zadnego bolu ani zlego samopoczucia tylko ja taka bidulka bylam :-)

Boziu dziekuje za taka długa odpowiedz:-*
Przez to choć to rozjaśnia się sytuacja tego co mnie czeka a nie powiem stres troche jest .
Nigdy nie miałam znieczulenia ogólnego wiec jakiś lęk i stresik jest ...
A Ty dawno miałaś transfer?
 
Do góry