reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też się zgadzam z Annemarie. Spokojnie działaj z tran i tak jak zaplanowalas jedz na wakacje.

Tam się nie forsuj ale też nie oszczędzaj zbytnio.

Tak jak pisałaś idź za ciosem a nóż się uda na "wariackich papierach"

Dzięki sol . Taki tez jest plan . Nic nie odwołałam . Zreszta poki nie wiem czy będą jakies jajca do pobrania to i tak nie ma sensu ze wszyatkiwgo rezygnować .
 
Hello! Trochę mnie nie było , a tu tyle się dzieje;) gratulacje!! Wracam z pytaniem. Czy możecie mi napisać co bralyscie z suplementów zaraz przed stymulacją , podczas i przed transferem i po...i w jakich dawkach??takie must have!:) Np. magnez...Kiedyś któraś z was pisała , ale nie mogę znaleźć:( może wiecie też co z ziołami ? Czy są jakieś, których powinno się unikać? Uwielbiam np. pokrzywę, melisę, rumianek...myślicie że można pić c napar ile się chce?? Będę wdzięczna za podpowiedzi:) miłego dnia!

Jagoda , suplementy powinno sie brać 3 miesiące przed stymulacja, tydzień przed nic ci to raczej nie da.Jeśli masz na mysli witaminy, minerały czy kwas foliowy.Odnośnie herbat, nie poleca sie picia hibiskusa i maliny zrobionych z liści. Z owoców jak najbardziej.Melise możesz pic jak najbardziej, cala ciąże, tak samo rumianek. Na pokrzywie sie nie znam .Odnosnie magnezu,zwlaszcza po transferze ... ja bralam 3x 2( po 100mg) po to zeby rozlozyc to w czasie , a nie np dostarczac 600 mg rano i potem nic.Kiedys do slownika po in vitro wklejalam cala liste co mozna brac, poszukam i zaraz ci wkleje.
 
Dzięki sol . Taki tez jest plan . Nic nie odwołałam . Zreszta poki nie wiem czy będą jakies jajca do pobrania to i tak nie ma sensu ze wszyatkiwgo rezygnować .
Powodzenia kochana. Oby i jajca były i udany urlop plus jeszcze udany transfer. Tego Ci życzę :)
 
Dziewczyny z Krakowa. Macie jakiegoś dobrego gin? Nie mogę się zdecydować, chciałabym dodatkowo chodzić prywatnie najlepiej do takiego z Kopernika. Pomocy
Polecam dr Zarotyński pracuje prywatnie i na Siemiradzkim. Lekarz z powołania z super sprzętem prowadziłam u niego ciąże. Każdej kobiecie życze takiego lekarza. U niego od rqzu robi sie wszystkie prenatalne naprawdę polecam!
 
reklama
Polecam dr Zarotyński pracuje prywatnie i na Siemiradzkim. Lekarz z powołania z super sprzętem prowadziłam u niego ciąże. Każdej kobiecie życze takiego lekarza. U niego od rqzu robi sie wszystkie prenatalne naprawdę polecam!
Maaaja weź tylko pod uwagę że jak siemiradzki to poród naturalny tam nie chcą robić cesarek.
 
Do góry