reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Taki był plan ... odstresować się . Nie wiem czy lepiej nie zrezygnować bo jeśli pojedziemy to będzie to dwa dni po planowanym transferze ( o ile do niego dojdzie ) a wtedy stres i długa podróż raczej wskazane nie są ... ale z drugiej strony może tak na wariata akurat by się udało [emoji6]

A dlaczwgo masz sie na wakacjach stresowac? Mysle ze siedzenie w domu i wsluchiwanie sie gdzie cie zaklulo, gdzie pociagnelo i szukanie w necie odpowiedzi na te pytania, bedzie bardziej stresujace niz piekne widoki i odpoczynek.ja jezdzilam do Pragi na transfery, po kazdym lazilam pare godzin po Pradze i cieszylam oczy tym cudnym miastem. Nast dni wsiadalam w pociag z 3 przesiadkami zeby po 10 godz wyladowac w domu. I jakos nie wplynelo to na efekt... zawsze bylam w ciazy.Mysle ze twoje nastawienie po transferze jest bardziej wazne niz to gdzie pojedziecie.Kazdy jest tez inny i potrzebuje czego innego zeby przestac chociaz na chwile myslec.Dobry humor, luzik i powietrze nikomu jeszcze nie zaszkodzily. zakladam ze nie bedziesz po gorach sie wspinac i skakac ze spadochronu.Jak ma byc dobrze to bedzie[emoji173]️bez wzgledu na urlop[emoji173]️
 
reklama
Dzieki dziewczyny za wsparcie juz jestem po :-) 22 komórki ale jakiej jakości to dowiem sie pozniej. 6 do zapłodnienia i kazałam 9 najlepszych zamorozic koszty kosmiczne 1100zl za słomkę (3 komórki) sobie liczą u mnie beda 3 słomki masakra. Za zarodki 800 pierwszy i kazdy kolejny 400. Nie wiem czy u was tez takie koszty za mrożenie sa, myslalam ze bedzie jedna cena za zarodki i jedna za komórki niezależnie ile ich bedzie :-( ale trudno wole zaryzykować i zamrozić niz przechodzić przez to jeszcze raz...
 
Dzieki dziewczyny za wsparcie juz jestem po :-) 22 komórki ale jakiej jakości to dowiem sie pozniej. 6 do zapłodnienia i kazałam 9 najlepszych zamorozic koszty kosmiczne 1100zl za słomkę (3 komórki) sobie liczą u mnie beda 3 słomki masakra. Za zarodki 800 pierwszy i kazdy kolejny 400. Nie wiem czy u was tez takie koszty za mrożenie sa, myslalam ze bedzie jedna cena za zarodki i jedna za komórki niezależnie ile ich bedzie :-( ale trudno wole zaryzykować i zamrozić niz przechodzić przez to jeszcze raz...
O matko ceny kosmiczne :no: u mnie było 900 za jajeczka jeśli dobrze pamiętam bez względu na ilość i a zarodki w cenie procedury mrożą na rok wrrrr... ale pewnie za procedurę zapłaciłam więcej i sie wyrównało...
 
Dzieki dziewczyny za wsparcie juz jestem po :-) 22 komórki ale jakiej jakości to dowiem sie pozniej. 6 do zapłodnienia i kazałam 9 najlepszych zamorozic koszty kosmiczne 1100zl za słomkę (3 komórki) sobie liczą u mnie beda 3 słomki masakra. Za zarodki 800 pierwszy i kazdy kolejny 400. Nie wiem czy u was tez takie koszty za mrożenie sa, myslalam ze bedzie jedna cena za zarodki i jedna za komórki niezależnie ile ich bedzie :-( ale trudno wole zaryzykować i zamrozić niz przechodzić przez to jeszcze raz...

To faktycznie kosmos, maja lepsze ceny niz kliniki na zachodzie.
 
Dzieki dziewczyny za wsparcie juz jestem po :-) 22 komórki ale jakiej jakości to dowiem sie pozniej. 6 do zapłodnienia i kazałam 9 najlepszych zamorozic koszty kosmiczne 1100zl za słomkę (3 komórki) sobie liczą u mnie beda 3 słomki masakra. Za zarodki 800 pierwszy i kazdy kolejny 400. Nie wiem czy u was tez takie koszty za mrożenie sa, myslalam ze bedzie jedna cena za zarodki i jedna za komórki niezależnie ile ich bedzie :-( ale trudno wole zaryzykować i zamrozić niz przechodzić przez to jeszcze raz...
Nie wiem co to za klinika ale ceny za mrożenie z kosmosu:(
 
@Justin87 a co u ciebie i chłopaków? Jak się czujecie?
Dziękuję, że pytasz. :* Chyba III trymestr będzie ciężki, nie potrafię znaleźć sobie miejsca ani siedzieć nie mogę, bo kręgosłup mnie okropnie boli ani leżeć, bo zaraz zgaga mnie męczy a kręgosłup dalej boli. Chłopaki mają się dobrze, po świętach byłam kontrolnie w szpitalu, zrobili mi ktg i usg i już wtedy chłopcy ważyli 1933 g i 2070 g, więc nie dziwię się, że mi tak ciężko. Cieszę się, że z nimi wszystko dobrze ale powoli mam już tego dość. Mam już prawie wszystko gotowe, więc teraz trochę taki marazm mnie dopadł, bo nie mam czym się zająć. Jedynie prasowanie części rzeczy zostało ale to już zostawię mężowi, bo sama przy desce do prasowania nie ustoję. Zaczynam się bać cesarki na poważnie, a najbardziej tego, jak to wszystko będzie wyglądać po urodzeniu chłopców, czy dam radę, co będzie z karmieniem itd. W przyszłym tygodniu mam wizytę u gina, to może w końcu ustalimy termin cc i ma przyjść też do mnie położna.
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
STYCZEŃ to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-01-04 Ela86wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-04 Beata 4 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-04 ilmenau badanie echa serca
2019-01-04 Gotart termin porodu
2019-01-08 motylek24 wizyta u genetyka
2019-01-16 annemarie badanie prenatalne
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-17 redferrari termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-04-25 motylek24 termin porodu
2019-05-28 Megi1985# termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-04 Ela86 termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Ostatnia edycja:
@Ela86 @Beata 4 mocne kciuki za dobre wieści od gina. :D
@ilmenau powodzenia na wizycie, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. :*
@Netiaskitchen @Gotart myślami z Wami, już niedługo zobaczycie swoje cudowne bąbelki. :D

Ponawiam prośbę o przejęcie kalendarza, coraz rzadziej jestem na forum, bo niestety nie daję rady siedzieć przy kompie. :(
Za wszystkie Was trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że wszystko jest dobrze. :*
Miłego dnia! :)
 
A dlaczwgo masz sie na wakacjach stresowac? Mysle ze siedzenie w domu i wsluchiwanie sie gdzie cie zaklulo, gdzie pociagnelo i szukanie w necie odpowiedzi na te pytania, bedzie bardziej stresujace niz piekne widoki i odpoczynek.ja jezdzilam do Pragi na transfery, po kazdym lazilam pare godzin po Pradze i cieszylam oczy tym cudnym miastem. Nast dni wsiadalam w pociag z 3 przesiadkami zeby po 10 godz wyladowac w domu. I jakos nie wplynelo to na efekt... zawsze bylam w ciazy.Mysle ze twoje nastawienie po transferze jest bardziej wazne niz to gdzie pojedziecie.Kazdy jest tez inny i potrzebuje czego innego zeby przestac chociaz na chwile myslec.Dobry humor, luzik i powietrze nikomu jeszcze nie zaszkodzily. zakladam ze nie bedziesz po gorach sie wspinac i skakac ze spadochronu.Jak ma byc dobrze to bedzie[emoji173]️bez wzgledu na urlop[emoji173]️

Właśnie w góry się wybieram [emoji6]. Ale tak sobie myśle ze nawet jakby co to przecież mogę sobie odpuścić zjazdy na nartach i zwyczajnie odpocząć . Osobiście myśle ze to dobrze mi to zrobi ... tylko lekarz tak dziwnie siw na mnie patrzył i kręcił nosem jak mu powiedziałam ze nie będę mogła zrobić weryfikacji w 3 ani 6 dniu i się uśmiałam ze najwyżej zrobie w 10 bo przecież jak bedIE miało cis być to bedZie a chociaż nie będę siedzieć jak na szpilkach i czekać od transferu do kolejnych badań . Nic nie odwołuje [emoji846]
 
reklama
Dziękuję, że pytasz. :* Chyba III trymestr będzie ciężki, nie potrafię znaleźć sobie miejsca ani siedzieć nie mogę, bo kręgosłup mnie okropnie boli ani leżeć, bo zaraz zgaga mnie męczy a kręgosłup dalej boli. Chłopaki mają się dobrze, po świętach byłam kontrolnie w szpitalu, zrobili mi ktg i usg i już wtedy chłopcy ważyli 1933 g i 2070 g, więc nie dziwię się, że mi tak ciężko. Cieszę się, że z nimi wszystko dobrze ale powoli mam już tego dość. Mam już prawie wszystko gotowe, więc teraz trochę taki marazm mnie dopadł, bo nie mam czym się zająć. Jedynie prasowanie części rzeczy zostało ale to już zostawię mężowi, bo sama przy desce do prasowania nie ustoję. Zaczynam się bać cesarki na poważnie, a najbardziej tego, jak to wszystko będzie wyglądać po urodzeniu chłopców, czy dam radę, co będzie z karmieniem itd. W przyszłym tygodniu mam wizytę u gina, to może w końcu ustalimy termin cc i ma przyjść też do mnie położna.
Dasz rade kochana... zanim zdążysz pomyśleć będzie już wszystko porobione, bo czasu nie będzie :)
 
Do góry