reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chyba wszystko zależy od poziomu hormonów. Mi pobrali 16 jajeczek i jeszcze jakaś drobnica została. No nie powiem brzuch odczuwałam, napięty i opuchnięty już pozostał bo zarodek się przyjął:)
Mam estradiol 3tys wiec to chyba sporo a punkcja przeniesiona na piatek bo pęcherze powoli rosną wiec pewnie jeszcze urośnie :-(
 
reklama
Dziewczyny wszystkim Wam życzę aby przyszły rok był lepszy, szczęśliwy, pełen miłości, by marzenia się spełniały a worek cierpliwości nie miał dna, by mamom dzieci sprawiały dużo radości, ciąże przebiegały spokojnie a oczekującym by ten rok przyniósł tłuste kreski na teście i ciążowe brzuszki. Moc buziaków
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 
Czytam wasze posty i tak sie zastanawiam z przerażeniem czy pozamaciczna w in vitro to czesty przypadek? Ja mam pozrastane jajowody prawdopodobnie po przebytym zapaleniu jajnikow wieki temu. Gin zbagatelizowala ten fakt i mam efekty.
Tak to tłumaczył inny gin po laparoskopii.
Ale czy niedroznościach jest ryzyko pozamacicznej?
Z tymi jajowodami to różne bywa ja mam niby 2 niedrożne a zaszłam naturalne w ciążę i mam córkę a in vitro mi sie niestety nie udało
 
Trochę bardziej zmęczona niż zwykle, ale tak to nie mam jakiś szczególnych objawów, a Ty ? :)

Właściwie tez brak, czasami brzuch mnie zaboli 1-2 razy dziennie, ale biore wtedy nospe, odpoczywam bo kilka dni urlopu, ale wracam do pracy w srode, mam troche obaw i niepokoj czy wszystko jest dobrze, ale to raczej wszystkie tak mamy[emoji846]
 
reklama
Do góry