reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana, a co u was? Jak sobie radę dajesz? Opowiadaj :) :)
Miło, że pytasz :)
U nas strasznie monotonnie : siku, papu, pielucha znowu siku i znowu mlesio :-D
Synuś mega grzeczny - nie płacze bez powodu za to uwielbia jeść ( dziś kończy 3 tyg a potrafi zjeść 110 ml :D)

Czy ja dobrze doczytałam, że szykujesz się do crio? :rofl2:

Buźka ;-) ;)
 
Dla samej siebie ta krzywa cukrzycową z obciążeniem glukozą, to nawet dla Twojego zdrowia się przyda, pytaj dziewczyn jak to się nazwa. Teraz odnosząc się do tego co mi w głowie chodzi to przesławna tutaj immunologia, ja sobie powiedziałam, że po pierwszym nieudanym transferze robię na 100%, ale kusi mnie zrobić już teraz, dziś bede rozmawiać o tym z moją druga, starszą, rozsądniejsza polowką, dziś rzucę temat żeby za tydzień się zgodzil..., przy kosztach i obciążeniu zdrowotnym związanym z in vitro sprawdzenie immunologii to już nie są ogromne koszty, także ja bym Cię na to namawiała.
A ja bym na Twoim miejscu raczej nie ruszala immuno bo w ciaze zachodzisz raczej bez wiekszych problemow tylko genetycznie dzieci byly chore z tego co pamietam.
@@dżoasia czy ja się dobrze dogrzebuje do postów, w których to będzie mowa o Twoim transferze dwóch pięknych blastek które dadzą upragnioną ciążę blizniacza????? [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Dobrze czytasz, dobrze. Po transferze w oczekiwaniu na bete :)
 
Transfer we wtorek. A beta nie wiem bo wypada w Wigilie a nie wiem czu bede tu na miejscu. U mamy na wioskach nie ma gdzie ;P
Ej czy w zeszłym roku nie było podobnie u Ciebie w święta że miałaś bete robić??? :> :p
Jejku jak się cieszę że w końcu ruszyłas do przodu... :-)
Teraz 3mamy mega kciuki za Ciebie i maluszki [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ej czy w zeszłym roku nie było podobnie u Ciebie w święta że miałaś bete robić??? :> :p
Jejku jak się cieszę że w końcu ruszyłas do przodu... :-)
Teraz 3mamy mega kciuki za Ciebie i maluszki [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
To bylo na Wielkanoc i mam nadzieje ze tym razem scenariusz sie nie powtorzy :p
 
reklama
Miło, że pytasz :)
U nas strasznie monotonnie : siku, papu, pielucha znowu siku i znowu mlesio :-D
Synuś mega grzeczny - nie płacze bez powodu za to uwielbia jeść ( dziś kończy 3 tyg a potrafi zjeść 110 ml :D)

Czy ja dobrze doczytałam, że szykujesz się do crio? :rofl2:

Buźka ;-) ;)
Hej Tamiza, Remiza :-) :*
To trzeba się tylko cieszyć że masz tak grzecznego synka... :)
A dajesz mu mm czy ściągasz?
Dawaj fotkę niech chociaż oczy naciszymy :p
 
Do góry