reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny odnośnie tej hiper-stymulacji? czytam o tym, że prawie co druga kobieta to przechodzi łagodnie po in vitro a objawy nasilają się bardziej w ciąży. Dostałam zastrzyki NEOPARIN i proszki dostinex. Lekarz powiedział, że to początek czy mam się czegoś obawiać ? Jestem już przewrażliwiona. Beta wporządku a teraz jeszcze kolejny stres związany z hiperką.:(
 
reklama
Dziewczyny czy którejś z Was udało się bez ruszania immunologii? Przepraszam , że pytam, ale nie znam historii każdej z Was.
Podczytuje inne forum i to co tam dziewczyny piszą to dla mnie czarna magia. Jakieś wlewy, szczepionki zrobione z krwi męża itp. , a ja nawet nie badalam nic z immunologii i się tak bije z myślami od czego zacząć. Normalnie idzie się załamać ile rzeczy ma wpływa na powodzenie lub niepowodzenie...
Mi. Mam endometrioze 3go stopnia, maz slabe nasienie. Immunologii wogole nie mialam badanej.
 
Dziewczyny czy którejś z Was udało się bez ruszania immunologii? Przepraszam , że pytam, ale nie znam historii każdej z Was.
Podczytuje inne forum i to co tam dziewczyny piszą to dla mnie czarna magia. Jakieś wlewy, szczepionki zrobione z krwi męża itp. , a ja nawet nie badalam nic z immunologii i się tak bije z myślami od czego zacząć. Normalnie idzie się załamać ile rzeczy ma wpływa na powodzenie lub niepowodzenie...
Wszystko zależy od tego czy znane są przyczyny niepłodności jeśli jest niepłodność idiopatyczna to wtedy można rozważyć pogłębioną diagnostykę. W innym przypadku trzeba iść na żywioł i do pierwszej stymulacji podejść bez wielkich badań. Oczywiście sprawdzić tsh, cukier itp. no ale to podstawowe badania.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy którejś z Was udało się bez ruszania immunologii? Przepraszam , że pytam, ale nie znam historii każdej z Was.
Podczytuje inne forum i to co tam dziewczyny piszą to dla mnie czarna magia. Jakieś wlewy, szczepionki zrobione z krwi męża itp. , a ja nawet nie badalam nic z immunologii i się tak bije z myślami od czego zacząć. Normalnie idzie się załamać ile rzeczy ma wpływa na powodzenie lub niepowodzenie...
Hey. My nie ruszalismy immunologii, było blisko bo po udanej ciąży przy pierwszym podejsciu, 3 crio transfery się nie powiódły, dopiero za 4 razem zaskoczyło. Na szczęście! To była nasza ostatnia z 6 blastek!
U nas nie wiadomo jaki problem oprócz mojego jednego nirdrożnego jajowodu. Drugi w jak najlepszym porządku niby.
 
reklama
Hey. My nie ruszalismy immunologii, było blisko bo po udanej ciąży przy pierwszym podejsciu, 3 crio transfery się nie powiódły, dopiero za 4 razem zaskoczyło. Na szczęście! To była nasza ostatnia z 6 blastek!
U nas nie wiadomo jaki problem oprócz mojego jednego nirdrożnego jajowodu. Drugi w jak najlepszym porządku niby.

Piękny wynik. Super, że się w końcu udało. Ja jestem po jednym nie udanym transferze. Mieliśmy tylko jedna blastke, a pobrali tyko 3 komórki. Może u mnie problem jest z mała ilością i jakością komórek? Napisałam właśnie meila do mojego dr czy ma dla nas jakiś plan przed kolejnym razem bo jak teraz nie wyjdzie to odpuszczam bo nie wyrobimy finansowo :(
 
Do góry