reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuje bo już się martwiłam wizytę mam 17 grudnia wiec jest trochę stresu. Mówią że druga ciąża jest łatwiejsza a ja denerwuje się bardziej choć pierwsza te procedury do invitro nie wiem jak dałam rade teraz udało się crio za pierwszym razem i chyba boje się cieszyć


Mi jak wyplywal lek dopochwowy to dostalam dawke progesteronu w zastrzykach może warto to skonsultować z lekarzem ?
 
reklama
Dziewczyny uważajcie z tym ograniczeniem węglowodanów. Jeśli jest za mało w diecie węglowodanów to od razu są ketony w moczu. Wiem bo mam to już przetestowane, mam specjalnie paski i badam kilka razy w tygodniu. Jak z diety wyrzucicie biały chleb i makarony, słodycze, napoje to gwarantuje wam poprawę gospodarki insulinowej. W ciąży ważnym wykładnikiem jest prawidłowe przybieranie na wadze, jeśli przed ciążą byłam szczupła to waga nie może stać w miejscu. Do tej pory przytyłam 1.5 kg i bardzo się się cieszę że coś ruszyło z wagą.
Jeju tylko 1.5kg motylku. Ja już prawie 4kg a jesteśmy na podobnym etapie.
Chyba też mi by się. Jakaś dieta przydała...
 
Ale ja jestem na cyklu naturalnym (zaliczyłam tzw. naturalsa) i progesteron mam taki bez dodatków. W sumie w wynikach mam prawie 100, tylko podałam tu w przeliczeniu na jednostki powszechnie używane. Po ivf pewnie bym sobie zapodała, bo i tak cykl sztuczny A w tajkiej sytuacji nigdy wczesniej nie byłam
Jak nie musisz bo nie plamisz to nie bierz progesteronu kochana. Jak będzie trzeba to zaczniesz brać ale później będziesz też musiała z niego schodzić. To nie jest takie oczywiste i bez wpływu.
Jest naturals to niech jak najdłużej naturalna ciąża zostanie :)
 
Jeju tylko 1.5kg motylku. Ja już prawie 4kg a jesteśmy na podobnym etapie.
Chyba też mi by się. Jakaś dieta przydała...
Kochana dieta z produktami niskie IG czyni takie cuda. Nie chodzę głodna choć czasami brakuje mi pizzy albo naleśnika czy innej głupotki. Ja myślę że do końca ciąży przytyję nie więcej niż 7-9 kg. Choć pilnuję mocno wagi aby ruszała do góry to nie jest to takie proste.
 
Kochana dieta z produktami niskie IG czyni takie cuda. Nie chodzę głodna choć czasami brakuje mi pizzy albo naleśnika czy innej głupotki. Ja myślę że do końca ciąży przytyję nie więcej niż 7-9 kg. Choć pilnuję mocno wagi aby ruszała do góry to nie jest to takie proste.

Jeżu dajcie mi dziewczynki sile żebym tez na ta dietę przeszła ;((((
 
Ja melduje ze wracam jutro do pracy. Dzis biore ostatnia tabletke.
Beta w srode wynosila 19800, a dzisiaj 1100. Mam nadzieje ze spadnie do zera a nie zatrzyma sie po drodze. Jutro tez kontrola.
Ironio. Tak czlowiek walczy zli czeka zeby byly dobre przyrosty, a teraz sie modli zeby dobrze spadalo... eh.
 
reklama
Właśnie jadłam dziś naleśniki, nie wiem jak dajesz radę bo mi właśnie makarony itp najlepiej smakują. Mi apka pokazuje że do 64 dojdę a zaczęłam na 51kg [emoji85]
Kochana dieta z produktami niskie IG czyni takie cuda. Nie chodzę głodna choć czasami brakuje mi pizzy albo naleśnika czy innej głupotki. Ja myślę że do końca ciąży przytyję nie więcej niż 7-9 kg. Choć pilnuję mocno wagi aby ruszała do góry to nie jest to takie proste.
 
Do góry