reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki, że podzielilas się ta historia. W środę byliśmy na wizycie i wyciągnęłam od pani doktor zlecenie na badanie krzywej insulinowej... Wypisała, chociaż stwierdziła, że jestem przecież szczupła... Ale ja wierzę, że trzeba szukać przyczyny, może kiedyś trafię. Trzymam kciukasy za dzisiejszy przyrost
Szczupłość nic nie znaczy. Jestem szczupła i u mnie cukier wywala. Dlatego warto to po prostu zbadać.
 
@JoannaRak mega gratuluję!!!!! Mocno zaciskam kciuki za przyrost❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Mam pytanko neupogen dostałaś id Paśnika ze względu na Kiry czy sam uznał że masz brać?

@Dgd ja też jestem szczupła i nigdy nie miałam problemu z wagą a tu taka niespodzianka. Przeszłam już na dietę biorę castagnus na podwyższoną prolaktynę i piję miovarian. W poniedziałek wizyta więc pewnie dostanę leki i ciekawe co jeszcze zaleci. Jeszcze raz gratuluję cudu Mikołajkowego❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Agniecha1508 a jak sytuacja u Ciebie?
 
@JoannaRak mega gratuluję!!!!! Mocno zaciskam kciuki za przyrost❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Mam pytanko neupogen dostałaś id Paśnika ze względu na Kiry czy sam uznał że masz brać?


@Dgd ja też jestem szczupła i nigdy nie miałam problemu z wagą a tu taka niespodzianka. Przeszłam już na dietę biorę castagnus na podwyższoną prolaktynę i piję miovarian. W poniedziałek wizyta więc pewnie dostanę leki i ciekawe co jeszcze zaleci. Jeszcze raz gratuluję cudu Mikołajkowego❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Agniecha1508 a jak sytuacja u Ciebie?[/QUOTE

@Agonia777 - no worek z kosiarka uzbierany ( czytaj bank dał kredyt) i teraz czas wybrać klinikę czy Ciechocinek czy Czechy - byliśmy w obu. No Ciechocinek nie robi problemu z immunologia , Czechy trochę tak , dr stwierdził ze moze po drugim nieudanym transferze - ta tylko może się okazać , ze nie będzie az tylu zarodków. Zapewne w styczniu wyruszamy. A Ty kiedy ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny napisze wam historie która czytałam 2 lata temu na innym forum o dziewczynie która podchodziła do inseminacji. Z powodu zbyt silnej reakcji na hormony wyprodukowała 7 pęcherzyków, wiec nie mogła miec inseminacji, gdyż zbyt duze ryzyko ale sie uparła. lekarz zadecydował ze usuną jej nadmiar i zostawia tylko 2 pęcherze. Tak tez zrobili. Po czym okazało sie ze pęcherze które usuneli były puste a z tych 2 które zostawili tylko jeden pękł. Lekarz poinformował ja zeby sie nie nastawiała na ciąże wiec nawet nie robiła bety, po czym okazało sie ze ten jeden który zostawili, który akurat pękł miał w srodku komórkę jajowa i dzisiaj wyrywa sobie włosy z głowy takiego ma szatana w domu :-). I jak tu nie wierzyć w cuda....
 
Do góry