reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No wlasnie, mialam tu napisac ale bylam w podrozy prawie 5 godzin i kurde jak wariatka sprawdzalam email co chwila a tu dupa :(
Zla jestem bo mielismy umowione ze nawet bedzie drozej kosztowac a ze mieli przyslac wyniki, jutro oficjalnie nie pracuja ale jak oddawal krew to pielegniarka cos mowila ze jutro rano pracuje, i tu moja nadzieja. Nawet do mnie nie napisali, oni wala ze dla nas to takie wazne ... Najbardziej sie martwie ta morfologia bo obiecalam Pasnikowi wyslac po podaniu zastrzyku i mial mi mowilc czy dalej podawac. A w niedziele mam zrobic kolejna dawke, a jak mi nie wysla to nie ma szansy aby skonsultowac z Pasnikiem bo wyniki beda dopiero w poniedzialek.

A w ogole pytanie jakiego dnia test moze cos pokazac, jutro (a w sumie dzis) juz jest 7dpt, testow nie mam to musimy do apteki jechac. Ale czy z nie porannego moczu moze w ogole cos wyjsc? Czy musze do niedzieli czekac na poranny mocz? Ogolnie to nic nie czuje, troche watpie czy sie udalo, ale chce juz wiedziec aby sie juz oswoic z ta mysla i ze smutku grzanca na rynku swiatecznym sie napic, choc mam nadzieje ze nie bedzie potrzeby opijac smutkow
Hej Asia. Ja robiłam badania w diagnostyce i miałam dopiero po 24h! Ale warto bylo czekać Z drugim badaniem dopłaciłam 10 zł i było za 3 godziny. Robiłam test w 6 i 7dpt i były negatywne, blada kreska była w 10dpt. Trzymam kciuki!
 
@Dgd zdradzisz kochana co to za magik ten diabetolog i co takiego Ci doradził?
Doktor Chęciński. Zrobiłam sobie sama krzywą insulinowo-glukozową i żaden lekarz z klinik nie widział problemu w wynikach. Patrzyli na mnie jak osobę, która sobie coś wymyśla. Bo przecież jestem szczupła... Trochę to uśpiło moją czujność. Ale jak po 4 stymulacji znowu był dramat z komórkami i zarodkami, to nie miałam nic do stracenia. Gin nie chciał mnie już stymulować, twierdząc, że zostają tylko KD. Poszłam do dra Chęcińskiego. Złapał się za głowę. Twierdził, że nie było szans... Przepisał mi metforminę 750 mg xr i 500 zwykłą i bromergon/dostinex na wysoką prolaktynę. Do tego dieta bez owoców, niektórych warzyw i cukru - mocno białkowa. i duże dawki wit. D, a+e oraz kwadu foliowego. Mówił, że powinno się coś zadziać w przeciągu 3 miesięcy. Nie wierzyłam. Od dłuższego czasu brałam też castagnus i ćwiczyłam trochę na orbitreku. Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu. Dzisiaj będę sprawdzać czy jest przyrost bety. Ale bez względu na to, co się dalej stanie... dla mnie to już cud. Wczoraj byłam na wizycie u dra i zmienił mi dawkowanie. Zostaje metformina xr ale 500 mg i mam pomału schodzić z dostinexu. Mam też już nie brać witamin. Dieta zostaje. Może komuś te informacje się przydadzą. Po długiej walce i braku ustalonych przyczyn, przy teoretycznie dobrych wynikach hormonów, czyli przy bezpłodności tzw. idiopatycznej, myślę, że to może być dobry trop i warto sprawdzić. Miłej soboty wszystkim życzę:)
 
Doktor Chęciński. Zrobiłam sobie sama krzywą insulinowo-glukozową i żaden lekarz z klinik nie widział problemu w wynikach. Patrzyli na mnie jak osobę, która sobie coś wymyśla. Bo przecież jestem szczupła... Trochę to uśpiło moją czujność. Ale jak po 4 stymulacji znowu był dramat z komórkami i zarodkami, to nie miałam nic do stracenia. Gin nie chciał mnie już stymulować, twierdząc, że zostają tylko KD. Poszłam do dra Chęcińskiego. Złapał się za głowę. Twierdził, że nie było szans... Przepisał mi metforminę 750 mg xr i 500 zwykłą i bromergon/dostinex na wysoką prolaktynę. Do tego dieta bez owoców, niektórych warzyw i cukru - mocno białkowa. i duże dawki wit. D, a+e oraz kwadu foliowego. Mówił, że powinno się coś zadziać w przeciągu 3 miesięcy. Nie wierzyłam. Od dłuższego czasu brałam też castagnus i ćwiczyłam trochę na orbitreku. Zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu. Dzisiaj będę sprawdzać czy jest przyrost bety. Ale bez względu na to, co się dalej stanie... dla mnie to już cud. Wczoraj byłam na wizycie u dra i zmienił mi dawkowanie. Zostaje metformina xr ale 500 mg i mam pomału schodzić z dostinexu. Mam też już nie brać witamin. Dieta zostaje. Może komuś te informacje się przydadzą. Po długiej walce i braku ustalonych przyczyn, przy teoretycznie dobrych wynikach hormonów, czyli przy bezpłodności tzw. idiopatycznej, myślę, że to może być dobry trop i warto sprawdzić. Miłej soboty wszystkim życzę:)
@Dgd krzymam kciuki za przyrost, niech ten cud trwa
 
Hej Asia. Ja robiłam badania w diagnostyce i miałam dopiero po 24h! Ale warto bylo czekać Z drugim badaniem dopłaciłam 10 zł i było za 3 godziny. Robiłam test w 6 i 7dpt i były negatywne, blada kreska była w 10dpt. Trzymam kciuki!

@Majaaa, ja mieszkam w Szwajcarii a wiec nie jest to takie proste. Nie mamy takich labow do ktorych idziesz i prosisz o badanie, glownie to robisznu lekarza i oni wysylaja do labu i wyniki sa nastepnego dnia, tym razem tez Pani powiedziala ze dolicza wiecej i bedzie tego samego dnia ale niestety nie odezwala sie wczoraj. Oni sa w sobote zamknieci, jedyna moja nadzieja ze ktos sie nade mna zlituje i przesle maila do mnie dzisiaj.
 
reklama
Witam Panie w sobotni poranek.
Panią z pozytywnymi betami gratuluję i mega ✊za przyrost do nieba. Tym co się nie udało przesyłam wirtualnie tulasy - quwa kiedyś sie uda !!!
Panią podgladajacym maluszki w brzuszkach za piękne widoki. @tamiza - cudny Księciuniu. Za wszystkie stymulujące , transferujące , czekające na betę lub transfer - mega ✊całym serduchem @Never give up - cudny dzidziak lub dzidziaczka -tylko już bez siniaków. @annemarie - gratuluję @Agonia777 powrotu do zdrówka @Kurcia - tule wirtualni @dżoasia - a Ty kiedy ? @Biedroneczka83 - quwa zazdraszzcam Ci tego stoickiego spokoju. @Dgd - mega ✊ za cud @JoannaRak - Asik ✊✊✊✊. Kogo pominęłam przepraszam i za pamieci gratuluję.
 
Ostatnia edycja:
Do góry