reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tu na forum widzimy to ze slabych zarodkow sa juz malenkie stopki [emoji7] wiec to chyba nie zawsze jest tak, ze te klasy zarodkow przesadzaja o powodzeniu. Niewygledne truskawki smakuja czesta lepiej niz te piekne i blyszczace, i tak moze byc z tymi zarodkami, nie wszytsko jest widoczne golym okiem.

Kochany Mieciu, Ty zawsze wiesz jak podniesc na duchu, na szczescie czas szybko mija i juz w piatek zobaczymy czy choc troszke beta sie ruszyla. Lekarz mowi ze to wcale nie oznacza ale raczej w 6dpt juz cos powinno sie pokazac.
 
annemarie@ serdeczne gratulacje oby tak juz do końca ♥️♥️♥️ Ciesze się Twoim szczęściem, ciekawe czy nam bedzie to szczęście pisane. Buziaczki
Bedzie , bedzie kazdej z Was. Mi sie udalo to wam wszystkim tez musi. Chcecie wkurzonego synka zobaczyc? Chyba mu nie pasowalo ze tyle go meczylysmy:p
Mine ma obledna:D ED906EB9-67F6-416D-B9E1-AA8E9C599763.png
 

Załączniki

  • ED906EB9-67F6-416D-B9E1-AA8E9C599763.png
    ED906EB9-67F6-416D-B9E1-AA8E9C599763.png
    660,2 KB · Wyświetleń: 155
Raczej to samo tylko inny producent:)
U mnie to sie caly czas zmienia wiec.pewnie tuz przed transfer bede

U nas tez te kednostki obowiazuja. Przeliczajac na ng/l (chyba nie pomylilam) to ok 15.5. Niektorzy kaza cos dolozyc, niektorzy nie. Skontaktuj sie z klinika:)

Asik, czyli jestes przed transferem? Co sie dzieje ze sie zmienia? Ja zrobilam morfologie jak Pasnik kazal, wyslalam mu ale nie odpisuje a jutro trzeba kolejna dawke podac i dwoje sie i troje jak go zlapac, chyba jutro zadzwonie do APC moze tam te dziewczyny mi pomoga.
Co do progesteronu to mialam dzis konsultacje, dolozylismy troche a wiec teraz mam 3x400 ultorogestan plus 3x200 luteiny podjezykowej. Kolejna weryfikacja w piatek a wiec mam nadzieje ze do tego czasu sie podniesie. Estradiol jest w normie :) A wiec dalej czekamy! Na szczescie tym razem jakos luzik, szybko mija.
 
Jajcobranie uważam za udane Pobrali mi 8 komórek z czego 2 odpadły więc 6 zapładniają i będą hodować do 5 doby. Wtedy będą dzwonić ile mamy zarodków. Transfer odroczony. Po raz drugi próbny się nie powiódł. Mam jakby zamknięty kanał szyjki macicy.
Jak za 2 tyg .dostanę miesiączkę mam się kontaktować z lekarzem.
6 jajcow to bardzo ładny wynik :) oby się pięknie rozmnazaly :D
 
Witam ponownie dziewczyny:)
Jakiś czas temu udzielałam się tutaj troszkę i wracam do Was z pytaniem. Pokrótce moja historia to niedrożne jajowody, pierwsze podejście do IFV zakończone ciążą biochemiczną, mroziaków brak. Moja lekarka zleciła mi zrobić immunologię i od wyników uzależniła wizytę w Łodzi u doc. P. Właśnie przyszły mi wyniki i trochę jestem w kropce:cool2: Podpowiedzcie, czy jest możliwe żeby badane ANA2 w sierpniu z wynikiem ujemnym zmieniło się na słabo dodatnie? ANA3 wyszły wszystkie na poziomie O, prócz Kontrola Ws - wynik +++, co oznacza silnie pozytywny. Dodam, że betę miałam niską i badanie robiłam 2 tygodnie po jej spadku. Ma to jakieś znaczenie?? Czy to możliwe, żeby niedawna ciąża biochemiczna zmieniła poziom ANA2? I czy któraś orientuje się, co oznacza ta Kontrola Ws przy AMA3 i taki jej poziom?? Poziom komórek NK wyszedł mi 15,2%, czy jest on akceptowalny?

I gratuluję wszystkim, którym się udało, tulę mocno te, które tego potrzebują i trzymam kciuki za te, które właśnie są w trakcie walki:):):)
Ana1 na pewno może być ujemne a potem np dodatnie i po jakimś czasie znowu ujemne. Inne ana to nie wiem ale pewnie też. Co do nk ja mam 12% i mam sterydy 10mg przepisany.
 
reklama
Do góry