reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tu na forum widzimy to ze slabych zarodkow sa juz malenkie stopki [emoji7] wiec to chyba nie zawsze jest tak, ze te klasy zarodkow przesadzaja o powodzeniu. Niewygledne truskawki smakuja czesta lepiej niz te piekne i blyszczace, i tak moze byc z tymi zarodkami, nie wszytsko jest widoczne golym okiem.

Kochany Mieciu, Ty zawsze wiesz jak podniesc na duchu, na szczescie czas szybko mija i juz w piatek zobaczymy czy choc troszke beta sie ruszyla. Lekarz mowi ze to wcale nie oznacza ale raczej w 6dpt juz cos powinno sie pokazac.
 
annemarie@ serdeczne gratulacje oby tak juz do końca ♥️♥️♥️ Ciesze się Twoim szczęściem, ciekawe czy nam bedzie to szczęście pisane. Buziaczki
Bedzie , bedzie kazdej z Was. Mi sie udalo to wam wszystkim tez musi. Chcecie wkurzonego synka zobaczyc? Chyba mu nie pasowalo ze tyle go meczylysmy:p
Mine ma obledna:D ED906EB9-67F6-416D-B9E1-AA8E9C599763.png
 

Załączniki

  • ED906EB9-67F6-416D-B9E1-AA8E9C599763.png
    ED906EB9-67F6-416D-B9E1-AA8E9C599763.png
    660,2 KB · Wyświetleń: 152
Raczej to samo tylko inny producent:)
U mnie to sie caly czas zmienia wiec.pewnie tuz przed transfer bede

U nas tez te kednostki obowiazuja. Przeliczajac na ng/l (chyba nie pomylilam) to ok 15.5. Niektorzy kaza cos dolozyc, niektorzy nie. Skontaktuj sie z klinika:)

Asik, czyli jestes przed transferem? Co sie dzieje ze sie zmienia? Ja zrobilam morfologie jak Pasnik kazal, wyslalam mu ale nie odpisuje a jutro trzeba kolejna dawke podac i dwoje sie i troje jak go zlapac, chyba jutro zadzwonie do APC moze tam te dziewczyny mi pomoga.
Co do progesteronu to mialam dzis konsultacje, dolozylismy troche a wiec teraz mam 3x400 ultorogestan plus 3x200 luteiny podjezykowej. Kolejna weryfikacja w piatek a wiec mam nadzieje ze do tego czasu sie podniesie. Estradiol jest w normie :) A wiec dalej czekamy! Na szczescie tym razem jakos luzik, szybko mija.
 
Jajcobranie uważam za udane Pobrali mi 8 komórek z czego 2 odpadły więc 6 zapładniają i będą hodować do 5 doby. Wtedy będą dzwonić ile mamy zarodków. Transfer odroczony. Po raz drugi próbny się nie powiódł. Mam jakby zamknięty kanał szyjki macicy.
Jak za 2 tyg .dostanę miesiączkę mam się kontaktować z lekarzem.
6 jajcow to bardzo ładny wynik :) oby się pięknie rozmnazaly :D
 
Witam ponownie dziewczyny:)
Jakiś czas temu udzielałam się tutaj troszkę i wracam do Was z pytaniem. Pokrótce moja historia to niedrożne jajowody, pierwsze podejście do IFV zakończone ciążą biochemiczną, mroziaków brak. Moja lekarka zleciła mi zrobić immunologię i od wyników uzależniła wizytę w Łodzi u doc. P. Właśnie przyszły mi wyniki i trochę jestem w kropce:cool2: Podpowiedzcie, czy jest możliwe żeby badane ANA2 w sierpniu z wynikiem ujemnym zmieniło się na słabo dodatnie? ANA3 wyszły wszystkie na poziomie O, prócz Kontrola Ws - wynik +++, co oznacza silnie pozytywny. Dodam, że betę miałam niską i badanie robiłam 2 tygodnie po jej spadku. Ma to jakieś znaczenie?? Czy to możliwe, żeby niedawna ciąża biochemiczna zmieniła poziom ANA2? I czy któraś orientuje się, co oznacza ta Kontrola Ws przy AMA3 i taki jej poziom?? Poziom komórek NK wyszedł mi 15,2%, czy jest on akceptowalny?

I gratuluję wszystkim, którym się udało, tulę mocno te, które tego potrzebują i trzymam kciuki za te, które właśnie są w trakcie walki:):):)
Ana1 na pewno może być ujemne a potem np dodatnie i po jakimś czasie znowu ujemne. Inne ana to nie wiem ale pewnie też. Co do nk ja mam 12% i mam sterydy 10mg przepisany.
 
reklama
Do góry