reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@annemarie ale wspaniale! Gratuluje!!

@Vorreiavereunbimbo co u Ciebie kochana?
Dziękuję,że pytasz. :* Ja w czwartek miałam histero,wyszło ok.
Mam nadzieję Kurciu,że się trzymasz i że aż tak nie boli. Smutne to strasznie,że tak się to skończyło. Mam nadzieję,że następne podejście Ci wynagrodzi te przejścia zdrowym dzidziusiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja juz po wizycie u doktora. Niestety puste jajo dalej pustym jajem.
Dostalam recepte na artrotec. Aczkolwiek doktor mowil zeby przy tym nie stosowac srodkow przeciwbolowych, bo oslabiaja dzialanie. No kurde. Ale jak?? Jak to przezyc. On mowi ze nie bedzie tak zle i zr bedzie bolalo jak mocny okres...
Mam komorke do doktora wiec jakby sir cokolwiek dzialo to mam dzwonic. No i czekam.
Przykro mi:( Trzymaj się cieplutko!
 
Raczej to samo tylko inny producent:)
U mnie to sie caly czas zmienia wiec.pewnie tuz przed transfer bede

U nas tez te kednostki obowiazuja. Przeliczajac na ng/l (chyba nie pomylilam) to ok 15.5. Niektorzy kaza cos dolozyc, niektorzy nie. Skontaktuj sie z klinika:)

+/- 800zl
O ja to dużo. To w ciechocinku ta cena tak?
 
Cześć Ciotki
Melduje że od 29.11 nasz synek jest z nami.
IMG_20181205_183416.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181205_183416.jpg
    IMG_20181205_183416.jpg
    868,6 KB · Wyświetleń: 606
Czesc ciotki , my dzisiaj bylismy u pani doktor prenatalnej, dzieciaczki byly mierzone a mam maglowana przez 1,5 brzusznym usg. Maja po 11 cm, waza 121 i 110 gr , serducha bija 156 i 146 i na dzien dzisiejszy nie ma sie czego czepiac. U jednego zostal zlokalizowany „ ptaszek” druga to prawdopodobnie dziewczynka. Cwiczyla joge i ciezko bylo sie polapac.❤️❤️

Walczcie kochane, oplaca sie :)
annemarie@ serdeczne gratulacje oby tak juz do końca ♥️♥️♥️ Ciesze się Twoim szczęściem, ciekawe czy nam bedzie to szczęście pisane. Buziaczki
 
Witam ponownie dziewczyny:)
Jakiś czas temu udzielałam się tutaj troszkę i wracam do Was z pytaniem. Pokrótce moja historia to niedrożne jajowody, pierwsze podejście do IFV zakończone ciążą biochemiczną, mroziaków brak. Moja lekarka zleciła mi zrobić immunologię i od wyników uzależniła wizytę w Łodzi u doc. P. Właśnie przyszły mi wyniki i trochę jestem w kropce:cool2: Podpowiedzcie, czy jest możliwe żeby badane ANA2 w sierpniu z wynikiem ujemnym zmieniło się na słabo dodatnie? ANA3 wyszły wszystkie na poziomie O, prócz Kontrola Ws - wynik +++, co oznacza silnie pozytywny. Dodam, że betę miałam niską i badanie robiłam 2 tygodnie po jej spadku. Ma to jakieś znaczenie?? Czy to możliwe, żeby niedawna ciąża biochemiczna zmieniła poziom ANA2? I czy któraś orientuje się, co oznacza ta Kontrola Ws przy AMA3 i taki jej poziom?? Poziom komórek NK wyszedł mi 15,2%, czy jest on akceptowalny?

I gratuluję wszystkim, którym się udało, tulę mocno te, które tego potrzebują i trzymam kciuki za te, które właśnie są w trakcie walki:):):)
 
reklama
Do góry