reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Dziewczyny. :D
@Never give up mocne kciuki za same dobre wieści dzisiaj oraz czekamy na piękne fotki maleństwa. :D

Miłego dnia. :*
Moje Kochane dziolchy... ;-)
Dziś badania odwołane... :/
Zmarła mama mojego gina i zostały przełożone na jutro.. więc kolejna noc nie przespana że strachu co będzie jutro...
Oczywiście że się z Wami podzielę fotkami od razu jak tylko je otrzymam :) ;) :)
 
reklama
Ja juz po wizycie u doktora. Niestety puste jajo dalej pustym jajem.
Dostalam recepte na artrotec. Aczkolwiek doktor mowil zeby przy tym nie stosowac srodkow przeciwbolowych, bo oslabiaja dzialanie. No kurde. Ale jak?? Jak to przezyc. On mowi ze nie bedzie tak zle i zr bedzie bolalo jak mocny okres...
Mam komorke do doktora wiec jakby sir cokolwiek dzialo to mam dzwonic. No i czekam.
Biedactwo :(
 
Moje Kochane dziolchy... ;-)
Dziś badania odwołane... :/
Zmarła mama mojego gina i zostały przełożone na jutro.. więc kolejna noc nie przespana że strachu co będzie jutro...
Oczywiście że się z Wami podzielę fotkami od razu jak tylko je otrzymam :) ;) :)

Z jakiego strachu, raczej z niecierpliwosci bo już chcesz zobaczyć Kropka :)
 
Moje Kochane dziolchy... ;-)
Dziś badania odwołane... :/
Zmarła mama mojego gina i zostały przełożone na jutro.. więc kolejna noc nie przespana że strachu co będzie jutro...
Oczywiście że się z Wami podzielę fotkami od razu jak tylko je otrzymam :) ;) :)
Ojjjj bieddny gin i biedna Ty - ja tez się mega stresowałam przed tymi badaniami... A mój emek to prawie wykorkował - tak się bał biedny...
 
Ja juz po wizycie u doktora. Niestety puste jajo dalej pustym jajem.
Dostalam recepte na artrotec. Aczkolwiek doktor mowil zeby przy tym nie stosowac srodkow przeciwbolowych, bo oslabiaja dzialanie. No kurde. Ale jak?? Jak to przezyc. On mowi ze nie bedzie tak zle i zr bedzie bolalo jak mocny okres...
Mam komorke do doktora wiec jakby sir cokolwiek dzialo to mam dzwonic. No i czekam.

Trzymam kciuki, żeby nie bolało. A masz opcje żeby pojechać do szpitala? Jak byłam w szpitalu na badaniu droznosci jajowodow to na sali była dziewczyna, która też była po pustym jaju i dali jej jakąś kroplowke przeciwbólowa (oczywiście po interwencji, bo sami z siebie nie dali)
 
Ojjjj bieddny gin i biedna Ty - ja tez się mega stresowałam przed tymi badaniami... A mój emek to prawie wykorkował - tak się bał biedny...
Mój to wszystko tłumi w sobie.. ale czeka jak na zbawienie na to badanie aby moc się zacząć chwalić...
Bo na razie ograniczamy informacje o naszej ciąży.
A wczoraj dowiedzieliśmy się że mojego M siostra jest w ciąży... miesiąc po nas więc okaże się że razem będziemy mówić.. :p
Bo u nich to ciąża naturalna więc troszkę inaczej ich wizja na to wszystko wygląda..
 
Ja juz po wizycie u doktora. Niestety puste jajo dalej pustym jajem.
Dostalam recepte na artrotec. Aczkolwiek doktor mowil zeby przy tym nie stosowac srodkow przeciwbolowych, bo oslabiaja dzialanie. No kurde. Ale jak?? Jak to przezyc. On mowi ze nie bedzie tak zle i zr bedzie bolalo jak mocny okres...
Mam komorke do doktora wiec jakby sir cokolwiek dzialo to mam dzwonic. No i czekam.
Przykro mi Kurciu kochana. Trzymaj się biedaku. :( :*
 
Mój to wszystko tłumi w sobie.. ale czeka jak na zbawienie na to badanie aby moc się zacząć chwalić...
Bo na razie ograniczamy informacje o naszej ciąży.
A wczoraj dowiedzieliśmy się że mojego M siostra jest w ciąży... miesiąc po nas więc okaże się że razem będziemy mówić.. :p
Bo u nich to ciąża naturalna więc troszkę inaczej ich wizja na to wszystko wygląda..
to teściowie oszaleją ze szczęścia :) dwójka malusich wnuczków do kochania! :D
 
reklama
Do góry