reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja brałam podobnie z tym ze Lutinus dopochwowy miałam 3 razy dziennie po 1.

Ja wstępnie też miałam Lutinus 3 razy dziennie ale podczas transferu lekarz stwierdził , że dużo tego leku (przepraszam za bezposrednosc ) wypływa , stąd zamiast 3 proszków lutinus dostałam 2 + jeden zastrzyk
Sroka na jakim etapie jesteś powiedz ?
 
reklama
Mam jeszcze takie pytanko rozważam dwie kliniki invicta w Gdańsku i vitrolive w Szczecinie czy ktos z was moze mi cos doradzić??? Byłabym bardzo wdzięczna bo jutro musze podjąć ostateczna decyzje... byliśmy w obu i widze ze w Szczecinie sa bardziej elastyczni i łatwiej dostępni ale ponoc w Gdańsku maja najlepsze laboratorium i teraz nie wiem co robic :-(
 
reklama
Do góry