reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gosia weź po transferze L4 lub wolne i jedź gdzieś z mężem i pozwól sobie na normalny tryb życia i pełen relaks... :*
Ja na accofilu się w ogóle nie znam, ale wydaje mi się że nie powinien on zaszkodzić :/
Jakiej klasy został Ci ostatni rodzynek?
Został klasy 4.2.2 czy tak w sam raz.

@Kurcia chodzi mi raczej o konsultację z innym lekarzem od in vitro ale czy to ma sens .
 
reklama
Problem z nasieniem. No długo, ale liczy się efekt koncowy :)


Tak jak @Sol pisze. Ja z pierwszej stymulacji miałam tylko 2 zarodki, jeden obumarł orzy rozmrożeniu i tylko 1 transfer nieudany. W 2 stymulacji aż 7 zarodków, zaplaciłam za procedurę, a potem placiłam za kriotransfery tylko z każdą kolejną próbą.

Jejeje!!!! :)

Ja na razie przeżywam okres buntu, bo nagle wszyscy qrwa są właścicielami mojej macicy. Ja wiem, że mąż czy mama mogą mi powiedzieć, żebym się nie przesilała, ale jak koleżanka z pracy, która wiem, że za mną nie przepada i to z wzajemnością, mówi mi, że dziwi mi się, że ja w ogole tu przychodzę i czy na pewno wiem co robię i takie teksty to mnie zalewa. Jestem w ciąży, nie ubezwłasnowolniona.
Dzięki za informacje :)
 
Hej dziewczyny wracam do was po roku przerwy :-) w koncu sie zdecydowaliśmy z mężem na in vitro w poniedziałek ide na wizytę zeby ustalić wszystko i w grudniu ruszamy musimy tylko odświeżyć badania ale lekarz powiedział ze do @ zdążymy chyba ze wyjdzie jakaś infekcja to bedzie trzeba przełożyć ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok... wracam do was i zaczynam walkę razem z wami... przypomnę ze u mnie to juz ponad 4 lata, maz ma żylaki obustronne wiec jego nasienie jest bardzo kiepskie a nie chce sie zdecydować na zabieg bo sie boi ze cos uszkodzą a te żylaki w niczym mu nie przeszkadzają tylko zabijają plemniki wiec stwierdził ze woli nie miec dziecka niz zeby mu cos zmajstrowali :-) taki to juz moj kogucik przyrodzenie jest mu najcenniejsze heheh
Ajj Ci mężczyźni... moj maz tez mial opory co do in vitro ale ze wzgledu na kase i rowniez uwazal ze jesli nie mozemy miec dzieci to trudno, opcja adopcji to na razie temat tabu. Ale udalo sie zgodzil sie nabin vitro i tez zaczynamy... trzymam kciuki... powiedzenia
 
Ajj Ci mężczyźni... moj maz tez mial opory co do in vitro ale ze wzgledu na kase i rowniez uwazal ze jesli nie mozemy miec dzieci to trudno, opcja adopcji to na razie temat tabu. Ale udalo sie zgodzil sie nabin vitro i tez zaczynamy... trzymam kciuki... powiedzenia
To u mnie również mąż bał się ze względu na kasę. Ale przeszło rok temu zmienił pracę i mogliśmy zacząć odkładać, trwało to ok. roku a między czasie lekarz po 2 laparoskopii dawał szansę na naturalną ciążę ale nie wychodziło... No i w ten sposób u mnie dziś 9 dzień stymulacji
 
Kochane moje właśnie zmarła mi babcia moja kochana :( jestem 9t3d ciąży czy mogę coś na uspokojenie boje sie zeby nerwy i nix nie zaszkodziło dla moich dzieci ...
 
Kochane moje właśnie zmarła mi babcia moja kochana :( jestem 9t3d ciąży czy mogę coś na uspokojenie boje sie zeby nerwy i nix nie zaszkodziło dla moich dzieci ...
Bardzo mi przykro. :(
Melise wypij. Nic innego raczej nie jest dozwolone. Tzn jakbys byla w wielkich nerwach to pewnie lekarz by na relanium zezwolil.
Ale na razie sprobuj melisy. Powinna Cie wyciszyc.
 
reklama
Kochane moje właśnie zmarła mi babcia moja kochana :( jestem 9t3d ciąży czy mogę coś na uspokojenie boje sie zeby nerwy i nix nie zaszkodziło dla moich dzieci ...
Bardzo mi przykro :(
Ale chyba nic nie możesz wziąć niestety. Melisa jeśli Cię poratuje.
Trzymaj się.
Takie to życie, że smutne wiadomości się przeplatają z radosnymi.
Buziaki
 
Do góry