reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dodam jeszcze ze sie poryczalam jak otworzyłam forum i zobaczyłam kalendarz TERMIN PORODU od góry na sam dół ja to jestem z tych co płaczą na świątecznej reklamie coca-coli wiec wyobraźcie sobie co ze mna zrobił wasz kalendarz... mogłabym podłogę w całym domu umyć łzami :-) gratuluje tym którym sie udało z całego serca i przepraszam ze was opuściłam ale musiałam przestać myslec o dziecku przez jakis czas bo bym zwariowała...
 
reklama
Cześć Misie-Pysie,
mam nadzieję, że koniec roku zakończymy w pięknym stylu samymi pozytywnymi betami.
Wybaczcie, ale mam bardzo mało czasu na dokładne śledzenie forum, jeśli kogoś trzeba dopisać do kalendarza, to proszę oznaczyć mnie, bo inaczej się nie ogarnę a nie chcę żadnej z Was zawieść.

@redferrari Kochana, pięknych widoków na maluszka. :D

Miłego dnia Dziewczyny. :*
U nas wszystko ok, kupiłam Alusi już pierwszą lalę :) , niunia waży już 1600g i znów waga normalna - ja już nie kumam tych pomiarów... ułożona główką do dołu... dobrze jakby już tak została...
 
Dodam jeszcze ze sie poryczalam jak otworzyłam forum i zobaczyłam kalendarz TERMIN PORODU od góry na sam dół ja to jestem z tych co płaczą na świątecznej reklamie coca-coli wiec wyobraźcie sobie co ze mna zrobił wasz kalendarz... mogłabym podłogę w całym domu umyć łzami :-) gratuluje tym którym sie udało z całego serca i przepraszam ze was opuściłam ale musiałam przestać myslec o dziecku przez jakis czas bo bym zwariowała...

Witaj,
Jestem tutaj dość nowa i Cię nie pamietam. Myśmy się zbierali do invitro długo licząc na to, ze jakoś się uda..... A w końcu jak przekroczyliśmy granice wiekowa obudziliśmy się i zaczęliśmy działać i sobie tutaj pisze z pięknymi i mądrymi kobietami. ;)) nam minęło 5 lat zanim do laboratorium weszliśmy.
Powodzenia i abyście jak najszybciej zaciążyli i dopisali się do kalendarza. [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
 
My tez juz wiekowi ja 30+ a maz prawie 40 mamy juz nastoletnia corke wiec jak nie zostanę mama znowu to kiedys babcia napewno :-) ale bardzo bym chciała o rodzeństwo dla niej, oboje z mężem pochodzimy z dużych rodzin i sami zawsze myśleliśmy ze bedziemy miec 5 dzieci a tu takie problemy :-) dobrze ze ta corka niespodzianka trafiła mi sie na studiach, gdyby człowiek wiedział ze z wiekiem mogą wyjsc jakies komplikacje to by odrazu 5 robił a tu chciał tak zeby wszystko po kolei było studia, praca, dom a potem dzieci, psy i koty.
 
My tez juz wiekowi ja 30+ a maz prawie 40 mamy juz nastoletnia corke wiec jak nie zostanę mama znowu to kiedys babcia napewno :-) ale bardzo bym chciała o rodzeństwo dla niej, oboje z mężem pochodzimy z dużych rodzin i sami zawsze myśleliśmy ze bedziemy miec 5 dzieci a tu takie problemy :-) dobrze ze ta corka niespodzianka trafiła mi sie na studiach, gdyby człowiek wiedział ze z wiekiem mogą wyjsc jakies komplikacje to by odrazu 5 robił a tu chciał tak zeby wszystko po kolei było studia, praca, dom a potem dzieci, psy i koty.
Jak już macie jedno dziecko to zawsze jest duży plus. W podobnej sytuacji i wieku podeszłym czyli 39 lat in vitro udało się za pierwszym razem:) Do dzieła i powodzenia.
 
reklama
Do góry