reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam 5 pęcherzyków o podobnych wymiarach , endo chyba 8 mmm a pobrali 6 komórek. Pęcherzyki rosną nawet 2 mm na dzień. Będzie dobrze i się nie stresuj.
A to możliwe? Mieć 5 pęcherzyków a 6 komórek? I takie różnice miałaś między pęcherzykami? Wiem nie powinnam się stresować ale nic nie poradzę :(
 
reklama
Dziewczyny zaczęłam za Bardzo dumac dzień .
Wczoraj oddałam 5 komorek do "adopcji " ale przerazil mnie pkt. Gdzie jest napisane, że dziecko po ukończeniu pelnoletnosci może uzyskać ddostęp do mojego roku urodzenia i miejsca urodzenia. W nagłych chorobach u dziecka , gdzie będzie potrzebna moja pomoc lekarze mogą się że mną skontaktować bo będą mieli moje dane w swojej bazie. Boję się teraz, że w przyszłości może to być dla mnie zbyt mocne obciążenie. Doradzcie drogie kobietki czy za Bardzo nie wariuje ? Chce pomoc innym kobietom A z drugiej strony obawiam się tej odpowiedzialności prawnej, że będzie się to za mną ciągnąć przez całe życie. Myślałam, że anonimowe dawstwo jest anonimowe A tu taki psiukus.

Ale się zdziwiłam! ja mam dwoje dzieci z kd i o niczym takim nie słyszałam, nigdzie tego nie przeczytałam, w żadnej umowie, nikt mi o niczym taki nie mówił.
Nawet do testu pappa nie podali mi daty urodzenia dawczyni, tłumacząc się pełną anonimowością.
 
Ja w dzien punkcji bylam obolała ledwo chodziłam do toalety, ale przez noc minelo, kolejnego dnia byłam w pracy i tylko troche bolał brzuch, mialam pobranych 12 pecherzykow
Ja po punkcji nic nie czulam dopiero na drugi dzien sie zaczelo i boli do dnia dzisiajszego a punkcja w sobote byla. Pęcherzyków 9 pobrali.
 
reklama
Do góry