reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Został mi ostatni kropek i nie chcę go stracić dlatego badam wszystko co mogłoby mieć wpływ na sukces. Jeszcze zostało mi skonsultować się z wujkiem Jarkiem w sprawie kirów i w styczniu planuję jak nic się nie zmieni transfer. A na jakim etapie wy jesteście?

@Dgd 10 grudnia mam wizytę z wynikami i zobaczymy co powie ale już mówiła o lekach. Mam nadzieję że to będzie ostatnia przeszkoda by się udało.

@Kurcia kciuki zaciśnięte za Twój cud[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Gosia a co Ty teraz za badania robiłaś jeszcze?
I co wujek J na Twoja ostatnia porażkę powiedział, bo nie kojarzę ?? :(
 
reklama
Blondasek napisz jak możesz co dają w novum na grzybki bo ja już stała posiadaczka tego ustrojstwa;):unsure:

Dostałam globulki Nystatyna VP a z maści Cutivate i Clotrimazolum. Dostałam tez maść znieczulającą Lignoceinum czy jakoś tak,kazała ją używać w podbramkowych sytuacjach jak już nie da się wytrzymać z tym swędzeniem ale nie było tego w aptece wiec nie wykupiłam.Mam nadzieje,ze będzie lepiej bo to oszaleć idzie ;)
 
Biedroneczka 10 dpt 97.5, 12 dpt 249.8, 14 dpt 552.9. Mowil że dobrze przyrasta... Biochemiczna:errr: zastanawiałam się czy nie za szybko mam dostawiać leki? Piszecie że neoparin do końca ciąży czasami trzeba... I tak się troszkę wystraszyłam

Ja mialam encorton 10mg do końca pierwszego trymestru ciąży ze stopniową redukcją dawki (przedostatni tydzień 5 mg, ostatni tydzień 2.5 mg), ale wiem, ze niektore dziewczyny wczesniej troszke odstawialy. Wazne zeby stopniowo odstawiac.
 
4 szt. Powiedzieli wam czemu mogło się tak stać?

Kochana,
Ja miałam biochemiczna z dwóch zarodków przy ostatnim transferze. Tak sie po prostu dzieje jak w naturze - błędne zarodki genetyczne, brak dobrego dnia na implementacje itd. Normalnie kobiety nie zauważają biochemicznych no nie badają się tak jak my szybko.
Główka do góry i szybciutko na następny transfer!
Ściskam (wiem ze boli) ;((
 
4 szt. Powiedzieli wam czemu mogło się tak stać?
No to masz po co wracać, chociaż tyle w tym całym nieszczęściu...
Jutro mam wizytę, porozmawiam z lekarką. Ale myślę, ze nikt nam nie poda przyczyny, tak się po prostu zdarza, może nie ten zarodek, nie ten moment... Ja liczę jeszcze, że to immunologia. Miałam mieć leczenie od Pasnika, ale zaryzykowaliśmy świeży transfer tylko na intralipidzie i pierwszy rz beta ruszyła. Po mrozaki wrócę już po leczeniu od niego. A ty badałaś immunologię?
 
@cozza jak dobrze wyczytałam to leczysz się w Bocianie.
Jeśli chodzi o odstawianie leków to mi mój doktor P. tez kazał dość szybko schodzić że wszystkich dodatków.
Estrofem trzeba zaraz po serduszku odstawić, nie można to brać dłużej.
Jeśli chodzi o progesteron to zależy jak będzie Ci on naturalnie przyrastal.
Ja odstawilam cały progesteron już w 8tc więc nie wiem czy była druga taka odważna [emoji4][emoji39]
No nieźle z tym progesteronem:) dopiero kończę brać progesteron, a dziś 18 tydzień i 5 d dzień ciąży.
Ja dziś po USG, na ten moment wszystko wydaje się ok. Maleństwo waży 260-290 g. Jeszcze połówkowe i pozostaje czekanie na poród:)
 
reklama
Do góry