reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie no dr M. w sobie coś ma:) szołmen i w sumie niezły lekarz. Ma ogromne doświadczenie. Będzie dobrze, pisz co tam dalej ... Pozdrawiam
Motylek pls help;) Moja beta 14 dpt 552,9. Dzwoniłam do kliniki i szołmen na urlopie. Rozmawiał ze mna dr P. Kazał powoli odstawić leki. Jak to u Ciebie bylo? Bo jakoś nie jestem przekonana co do tego. Progesteron caly czas mam brac. Neoparin tylko do końca opakowania i odstawić a Estrofem jeszcze przez tydzień i koniec. Zapomnialam spytać o Encortolon:eek: mam się zjawic w klinice za 2 tygodnie. Nie znam dr P i jakoś boje się odstawić leki...
 
reklama
Miłego dzionka baboszki i samych cudownych wieści.
@Biedroneczka83 - Ty kszakolcu - cudzie trwaj✊ @Akatombo - mocne tulaski. @Never give up forumowa koleżanko - wysypiaj się , wysypiaj na zaś -bo za pół roku to się może odmienić i całe nocki będą tany , tany z dzidzia. @Szczescie1986 - będziesz mamą , będziesz @Kurcia czymam ✊ @Agonia777 -"widzę" , że koleżanka bada wszystko - oj muszę brać z Ciebie przykład. @dżoasia - "mówię" Ci rok 2019 należy do Ciebie ✊. @sssurykatka wypoczywaj , wypoczywaj na zaś. Kogo pominęłam - przepraszam - ale czymam mega✊całym serduchem.
Został mi ostatni kropek i nie chcę go stracić dlatego badam wszystko co mogłoby mieć wpływ na sukces. Jeszcze zostało mi skonsultować się z wujkiem Jarkiem w sprawie kirów i w styczniu planuję jak nic się nie zmieni transfer. A na jakim etapie wy jesteście?

@Dgd 10 grudnia mam wizytę z wynikami i zobaczymy co powie ale już mówiła o lekach. Mam nadzieję że to będzie ostatnia przeszkoda by się udało.

@Kurcia kciuki zaciśnięte za Twój cud✊✊✊✊✊✊
 
Motylek pls help;) Moja beta 14 dpt 552,9. Dzwoniłam do kliniki i szołmen na urlopie. Rozmawiał ze mna dr P. Kazał powoli odstawić leki. Jak to u Ciebie bylo? Bo jakoś nie jestem przekonana co do tego. Progesteron caly czas mam brac. Neoparin tylko do końca opakowania i odstawić a Estrofem jeszcze przez tydzień i koniec. Zapomnialam spytać o Encortolon:eek: mam się zjawic w klinice za 2 tygodnie. Nie znam dr P i jakoś boje się odstawić leki...

Kochana poczekaj przepraszam nie pamiętaj Twojej historii - a jak się ta beta rozwijała??? Bo mi się wydaje ze 600 14dpr to chyba jeszcze nie jest złe. Ta beta stoi od kilku dni??
Mnie lekarz przeciągał dwa tygodnie po pierwszej becie jak była biochemiczna żeby mieć 100% pewności.
 
Kochana poczekaj przepraszam nie pamiętaj Twojej historii - a jak się ta beta rozwijała??? Bo mi się wydaje ze 600 14dpr to chyba jeszcze nie jest złe. Ta beta stoi od kilku dni??
Mnie lekarz przeciągał dwa tygodnie po pierwszej becie jak była biochemiczna żeby mieć 100% pewności.
Biedroneczka 10 dpt 97.5, 12 dpt 249.8, 14 dpt 552.9. Mowil że dobrze przyrasta... Biochemiczna:errr: zastanawiałam się czy nie za szybko mam dostawiać leki? Piszecie że neoparin do końca ciąży czasami trzeba... I tak się troszkę wystraszyłam
 
Motylek pls help;) Moja beta 14 dpt 552,9. Dzwoniłam do kliniki i szołmen na urlopie. Rozmawiał ze mna dr P. Kazał powoli odstawić leki. Jak to u Ciebie bylo? Bo jakoś nie jestem przekonana co do tego. Progesteron caly czas mam brac. Neoparin tylko do końca opakowania i odstawić a Estrofem jeszcze przez tydzień i koniec. Zapomnialam spytać o Encortolon:eek: mam się zjawic w klinice za 2 tygodnie. Nie znam dr P i jakoś boje się odstawić leki...
Gratuluję:) Nie wiem czy będę pomocna ale ja na transferze świeżym estrofem odstawiłam w 11 czy 13 dpt (przepraszam za dosłowność ale zalewał mnie płodny śluz). Neoparin kazali odstawić ale moja miejscowa lekarka odradziła i będę brała do 36 tc. W Bocianie Warszawa ginekolog znajomej też nie odstawił neoparinu? Encortlonu nie brałam więc tutaj nie poradzę. Progesteron w zasadzie odstawiłam teraz, ale powoli, skończę za tydzień czyli 19-20 tc.
Cieszę się że Bocian przynosi szczęście:)
 
Biedroneczka 10 dpt 97.5, 12 dpt 249.8, 14 dpt 552.9. Mowil że dobrze przyrasta... Biochemiczna:errr: zastanawiałam się czy nie za szybko mam dostawiać leki? Piszecie że neoparin do końca ciąży czasami trzeba... I tak się troszkę wystraszyłam

Ale to pięknie rośnie! Wiec co Ty masz odstawiać?!?!?
My tu mówimy o odstawieniu (progesteronu i estrofemu i innych) jak jest biochemia, przepraszam złe Cię zrozumiałam ;((((
 
Biedroneczka 10 dpt 97.5, 12 dpt 249.8, 14 dpt 552.9. Mowil że dobrze przyrasta... Biochemiczna:errr: zastanawiałam się czy nie za szybko mam dostawiać leki? Piszecie że neoparin do końca ciąży czasami trzeba... I tak się troszkę wystraszyłam
spokojnie mamuska - piękny przyrost!
nic nie zaszkodzi brać neoparin dalej aż będziesz w kontakcie ze swoim lekarzem, estrofem nie wiem ile bierzesz, ale rzeczywiście można schodzić bardzo wcześnie jeśli estradiol wysoki co 3 dni o jedną tabletkę - spokojnie może to jednak poczekać jeszcze tydzień czy dwa jeśli lekarza nie jesteś pewna - co do encortonu się nie wypowiem bo nie brałam
 
reklama
Do góry