reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Mamma!Mia! niezla musiałaś mieć minę :D gratulacje! ❤️
Minę miałam nietęgą, ciśnienie skoczyło na maxa.
Decydowaliśmy się na transfer tylko jednego zarodka, żeby właśnie uniknąć ciąży bliźniaczej, a tu proszę ;) Teraz trzeba będzie jakoś sobie radzić.
Będzie też trochę strachu i niepewności bo ciąża jest jednołożyskowa.
Na razie maluchy są tej samej wielkości i oby tak zostało aż do rozwiązania :biggrin2:
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
LISTOPAD to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-11-23 Megi1985@ badanie prenatalne
2018-11-28 chlopkers wizyta u gin prowadzącego ciążę
2018-11-29 Mieciu85 badanie połówkowe
2018-12-01 redferrari wizyta u gin prowadzacego ciążę
2018-12-02 Ozis transfer !! ✊✊
2018-12-06 Beata 4 USG
2018-12-11 Malinka1989 termin porodu
2018-12-12 tamiza termin porodu
2018-12-18 chlopkers USG III trymestru
2018-12-19 limoncia1 termin porodu
2018-12-26 ona232 termin porodu
2019-01-01 Pat1980ka termin porodu
2019-01-04 Netiaskitchen termin porodu
2019-01-13 Gotart termin porodu
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Cześć! Czy mogę prosić o wpisanie mnie na 26.11. Pierwsza kontrola w czasie stymulacji. Dziękuję :)
 
Minę miałam nietęgą, ciśnienie skoczyło na maxa.
Decydowaliśmy się na transfer tylko jednego zarodka, żeby właśnie uniknąć ciąży bliźniaczej, a tu proszę ;) Teraz trzeba będzie jakoś sobie radzić.
Będzie też trochę strachu i niepewności bo ciąża jest jednołożyskowa.
Na razie maluchy są tej samej wielkości i oby tak zostało aż do rozwiązania :biggrin2:
No proszę jaka niespodzianka. Gratuluję podwójnego szczęścia. :)
 
Minę miałam nietęgą, ciśnienie skoczyło na maxa.
Decydowaliśmy się na transfer tylko jednego zarodka, żeby właśnie uniknąć ciąży bliźniaczej, a tu proszę ;) Teraz trzeba będzie jakoś sobie radzić.
Będzie też trochę strachu i niepewności bo ciąża jest jednołożyskowa.
Na razie maluchy są tej samej wielkości i oby tak zostało aż do rozwiązania :biggrin2:
Gratuluję - świat tak chciał, żebyście mieli bliźniaki... podwójne szczęście i podwójny obowiązek, ale jak mówią rodzice bliźniaków - wszystko się da zorganizować jak już trzeba :)
 
Dzwonili do mnie z kliniki. Z dwóch zarodków jeden ma dość dużą fragmentacje, A drugi walczy. Ma postać moruli. Jeśli do jutra wszystko będzie szło dobrze i powstanie blastocysta to o 11 transfer. Jutro o 8.30 zadzwonią żeby potwierdzić.
Proszę o pozytywne myślenie i kciuki za mojego jednego wojownika.
 
Cześć Misiaki,
coś nam się kalendarz kurczy niepokojąco. Laski, kiedy macie transfery, bety i wizyty
@Megi1985@ samych dobrych wieści i pięknych widoków. Ciotki zawsze czekają na fotki. :D Więc pochwal się później dzidziusiem. :*

Miłego dnia! :)
ja mam transfer w poniedziałek o 13.00 poproszę o dopisanie do kalendarza.
 
reklama
Dobly:)
dziewczyny, gdzie w Krakowie mozna sie bez cyrku na intralipid zalapac? Macie jakies pewne miejsce?

Milego dnia i niech marzenia dalej sie spelniaja[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️​

Nie w Krakowie, ale w Gyncentrum podaja w katowicach ale to godzinka, trzebaby zapytac czy nie bedac pacjentem podadza, ale to wiadomo po cenie kliniki.
 
Do góry