reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Super kochana wlasnie nasza @dżoasia pisala mi, ze wiadomosc poszla tez na inne fora! Tutaj caly sztab organizacyjny jest ;) Fajnie, ze wsystkie dzialamy dla naszej kruszynki[emoji173]️

Jejku z tymi epitetami to pierwsze slysze, mieliscie chyba jakies doglebne badania. Jesli NK szaleja z tej przyczyny to moze wujek Jarek cos wymysli sensownego. Kiedy chcialabys wracac po sniezynke?
Jutro powinnam dostać wyniki z komórkami nk i komplet wysyłam do wujka. Potem będę czekała co wujek wymyśli. Planowaliśmy w styczniu po nowym roku ale wszystko zależy od leczenia wujka. Coraz bardziej się boję że są małe szanse ale i szukam różnych planów B. Jeszcze mamy trochę czasu ale niepewność też się pojawia.


@Kurcia tak bardzo mi przykro i mocno tulę ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ jednak w sercu została nadzieja że Kurczaczek się ujawni. Kciuki ciągle trzymam zaciśnięte ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊
 
reklama
Ja już po transferze :) Zarodek był 3 dniowy,podzielony na 8,miał lekką fragmentację ale doktor powiedział,że nie jest zły. Czy komuś udało się z zarodkiem z fragmentacją? To teraz bardzo proszę o kciuki aby ten 3 transfer był udany :)
A swoją drogą doktor powiedział,ze jego rekordzistka podchodziła na cyklu naturalnym 17 razy,gdzie on już po 6 razie zalecał jej dawczynie bo amh było u niej na poziomie 0,1 ale dziewczyna się zaparła i doktor przyznał,ze miała racje bo za tym 17 razem się udało.

Ja miałam ładna blastke ale trzymam kciuki za ciebie :*
 
Cześć Dziewczyny;) wracam do Was, a właściwie dopiero zaczynam, wreszcze po walce z różnego rodzaju bakteriami i brakiem tych dobrych jadę do kliniki, oj mam nadzieję, że wtorek lekarz da mi zielone światło i zacznę stymulacje. myślicie że to możliwe, że we wtorek powie tak i praktycznie zaraz, jakieś 3-5 dni po wizycie, będę mogła zacząć? Mam już komplet badań, tylko dawno tam nie byłam, bo czekałam na dobry wynik biocenozy.
Póki co mam błogi spokoj w głowie, jak przed pierwszą ciążą....oj
@Kurcia wiem co czujesz, miałam to samo, beta wysoka, rozmiar też spoko, ale pusto. Strasznie mocno trzymam kciuki i zaklinam rzeczywistość. Trzymaj się
 
reklama
A ja dzisiaj dopytalam o nasze zarodki-napewno są nasze i jest ich 5:):) Pani się trochę uśmiała, ale musiałam spytać :D Lekarz radzi nie robić następnej stymulacji, immunolog mówi, że taka okazja może się już nie zdarzyć. Postanowiliśmy zaczekać i teraz przygotować się porządnie do transferu.
 
Do góry