reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam kilka pytań do Was- mozei pomożecie bo wy przecież wiecie wszystko
1. Brałam przez 5 dni Orgametril od 19-23dc( na wchłonięcie torbieli), okres powinnam dostać dziś, czyli 3dni od ostatniej tabletki, ale ani wody ani słuchu, nawet piersi mnie przestaly boleć. Czy któraś z Was to brała?? Czy to bardzo opóźnia okres?
2. Biorę od tygodnia Parlodel na zbicie progesteronu, raptem 1/4 tabletki na noc, tylko że czuje się jakby senna, zmęczona całymi dniami...ja już nie wiem, czy to możliwe że po tak małej dawce tak mam? Czy mi coś innego jest ? Ktoś brał??
3. Dziewczyny z NOVUM, powiedzcie mi..czy oni mrożą blastka czy 2-3 dniowyi? Czy po rozmrożeniu podają odrazu czy czekaja kilka dni? W którym dniu podawane są zazwyczaj świeżaki?
4.czy któraś z Was miała podawana tylko i wyłącznie luteinę pod język i w zastrzykach..?? Ja niestety ze względu na te częste infekcje pęcherza, nie mogę luteiny dowcipnej bo zaraz mam zapalenie:(...
Będę wdzięczna za każdą wasza odpowiedź :) miłego dzionka kochane!!!
 
reklama
Ale stowke za transfer skasowal [emoji23] #zenada
Bo remont ronda się szykuje :) :) :)
Poza tym puhlease, zaden z niego profesor. A kasy musi mieć w ciul, bo N.ovum jako jedna z pierwszych klinik w Polsce miało własną wypasioną siedzibę z własnym labo, większość zaczynała w piwnicach domów jednorodzinnych... trochę to kosztować musiało. To po tylu latach przypuszczam, że musiało się zwrócić z dobrą nawiązką ;)

@Akatombo gdzie wynik ja się pytam? ;)

Jestem kurna przeziębiona. Gardło mnie napieprza i trochę kaszlę i boję się, że wykaszlę kropka :( Mówiłam, ze siedzenie w domu mi nie służy.
 
Kochne dzięki za kciuki, ale jakiś wkradł się błąd, bo mi do bety to jeszcze hohoho. Dzisiaj mam wizytę czy wogóle zacznę stymulacje
@dzoasia a tak btw to właśnie dzwonili z GC, że Cz pyta czy mogę wcześniej być,
 
@jagodaaga w No.vum na świeżo podają z zasady 2-dniowe, takie też mrożą i z krio podają 3-dniowe (czyli czekają 1 dzień po rozmrożeniu czy ruszy).
Ale jeśli są wskazania to hodują też do blastki.
 
Mam kilka pytań do Was- mozei pomożecie bo wy przecież wiecie wszystko
1. Brałam przez 5 dni Orgametril od 19-23dc( na wchłonięcie torbieli), okres powinnam dostać dziś, czyli 3dni od ostatniej tabletki, ale ani wody ani słuchu, nawet piersi mnie przestaly boleć. Czy któraś z Was to brała?? Czy to bardzo opóźnia okres?
2. Biorę od tygodnia Parlodel na zbicie progesteronu, raptem 1/4 tabletki na noc, tylko że czuje się jakby senna, zmęczona całymi dniami...ja już nie wiem, czy to możliwe że po tak małej dawce tak mam? Czy mi coś innego jest ? Ktoś brał??
3. Dziewczyny z NOVUM, powiedzcie mi..czy oni mrożą blastka czy 2-3 dniowyi? Czy po rozmrożeniu podają odrazu czy czekaja kilka dni? W którym dniu podawane są zazwyczaj świeżaki?
4.czy któraś z Was miała podawana tylko i wyłącznie luteinę pod język i w zastrzykach..?? Ja niestety ze względu na te częste infekcje pęcherza, nie mogę luteiny dowcipnej bo zaraz mam zapalenie:(...
Będę wdzięczna za każdą wasza odpowiedź :) miłego dzionka kochane!!!
Mi w novum zawsze podawali 2 dniowe.
 
Bo remont ronda się szykuje :) :) :)
Poza tym puhlease, zaden z niego profesor. A kasy musi mieć w ciul, bo N.ovum jako jedna z pierwszych klinik w Polsce miało własną wypasioną siedzibę z własnym labo, większość zaczynała w piwnicach domów jednorodzinnych... trochę to kosztować musiało. To po tylu latach przypuszczam, że musiało się zwrócić z dobrą nawiązką ;)

@Akatombo gdzie wynik ja się pytam? ;)

Jestem kurna przeziębiona. Gardło mnie napieprza i trochę kaszlę i boję się, że wykaszlę kropka :( Mówiłam, ze siedzenie w domu mi nie służy.
Ani on profesor ani nawet habilitacji nie ma
 
Mam kilka pytań do Was- mozei pomożecie bo wy przecież wiecie wszystko
1. Brałam przez 5 dni Orgametril od 19-23dc( na wchłonięcie torbieli), okres powinnam dostać dziś, czyli 3dni od ostatniej tabletki, ale ani wody ani słuchu, nawet piersi mnie przestaly boleć. Czy któraś z Was to brała?? Czy to bardzo opóźnia okres?
2. Biorę od tygodnia Parlodel na zbicie progesteronu, raptem 1/4 tabletki na noc, tylko że czuje się jakby senna, zmęczona całymi dniami...ja już nie wiem, czy to możliwe że po tak małej dawce tak mam? Czy mi coś innego jest ? Ktoś brał??
3. Dziewczyny z NOVUM, powiedzcie mi..czy oni mrożą blastka czy 2-3 dniowyi? Czy po rozmrożeniu podają odrazu czy czekaja kilka dni? W którym dniu podawane są zazwyczaj świeżaki?
4.czy któraś z Was miała podawana tylko i wyłącznie luteinę pod język i w zastrzykach..?? Ja niestety ze względu na te częste infekcje pęcherza, nie mogę luteiny dowcipnej bo zaraz mam zapalenie:(...
Będę wdzięczna za każdą wasza odpowiedź :) miłego dzionka kochane!!!
Ja ci moge odpowiedziec na pkt. 4 od poczatku do teraz biore duphaston i Prolutex i funkcjonuje rewelacyjnie, raz na 3 dni robie jeszcze zastrzyk z Agolutinu( tez prg) uwazam te wersje o niebo lepsza niz z tymi dowcipnymi. W moim przypadku sie sprawdzilo b. dobrze
 
Dziewczyny z Gyncentrum Katowice!
Zaczyna mnie to wszystko już strasznie wqrwiać - chodzi mi o działanie całej kliniki. Każda wizyta ostatnio u kogoś innego, moja doktorka stwierdziła, że już nie będzie prowadzić konsultacji, zaczęłam wizytować u O-W po czym okazuje się że i ona odwołuje terminy w których miała przyjmować. Codziennie jest jakiś inny lekarz, o co kaman? Czy oni teraz tam mają wyznaczone dyżury i tylko po jednym przyjmuje w danym dniu? Rozumiem, że na zabiegi typu punkcja/transfer mają dyżury, chociaż to też jest trochę dziwne, bo prawie wszędzie jest możliwość ustalenia punkcji lub transferu u lekarza prowadzącego, pod warunkiem, że on w danym dniu jest w klinice ale to co się tu dzieje to jakieś jaja. Otwierają druga placówkę w Katowicach i kolejną w Krakowie ale to chyba nie powód do tego, żeby pacjent miał cierpieć. Na każdej wizycie muszę od początku wszystko tłumaczyć, opowiadać swoją historię, przypominać o zaleceniach Paśnika. Dzisiaj chcieli mnie wcisnąć do jakiejś Wajdy - jej na stronie nawet nie ma w zakładce "leczenie niepłodności", tylko jest wpisana w "ginekologia". Qwa czy ja mam za duże wymagania? Jakaś patologia się z tego robi. Jak tak można???
Asienko zrób znowu raban jak po stymulacji nie udanej. Powiedz że nie życzysz sobie takiego traktowania i po to masz lekarza prowadzącego aby on Cię prowadził...
Ja sobie nie wyobrażam że miałabym być na każdej wizycie u kogoś innego i od początku tłumaczyć swoją historię... No utluklabym [emoji35] [emoji35] [emoji35]
Wierzę w Ciebie !!!! [emoji173] [emoji110]
 
Pocieszę Cię w invicta mam to samo ! Nigdy nie ma mojej lekarki i ciagle mnie zapisują do jakiegoś innego jeśli muszę być w danym dc, wiem jak to wqrwia . Mi to często gęsto zamiast lekarki , położna robiła usg .. wszyscy tacy młodzi wyglada jakby się dopiero uczyli. Dramat
Ja przez cały czas mojego leczenia w Białymstoku w Bocianie nigdy nie miałam wizyty u innego gina niż prowadzącego...
Chociaż tyle dobrego... ;-)
 
reklama
@Mieciu85 Wiesz moje amh jest bliskie zeru wiec pewnie dlatego nie ma rewelacyjnych rezultatów może na kuzynkę zadziała lepiej . Czytałam na innym forum ze dziewczyna z amh 0.01 po mezo zaszła w naturalna ciąże ,Także widzisz organizm organizmowi nie równy .
Co do kliniki to chyba wrócę do invimedu , maja pakiet z gwarancja 3 zarodków . Nie wiem czy ro dobra opcja ale aż tak nie zagłębiam się jeszcze w temat bo chce trochę od tego odpocząć .
 
Do góry