reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No dziś się właśnie tłumaczyłam... teraz przez tą nową pracę po powrocie do domu tylko spałam. Jak zaczynałam czytać forum to nie wiem czy zdążyłam stronę przelecieć a już miałam odlot :D
W końcu powoli, powoli zaczynam wracać do żywych :-) może i pogoda mi pomaga ;-)
A dziś cały dzień myślę o naszej Gosi i jej Oliwii... :(
Który to juz tc? [emoji848] [emoji173]
Oj nawet mi nie mów ja od rana sobie miejsca znaleźć nie umiem bo ciągle o nich myślę i co chwilę zagladam na fb...
 
reklama
Kobity z newsów od Gosi (ależ się rządzimy :D )
Była u malutkiej, nagrali krótki filmik, małą odłączyli od tlenu a podają jej powietrze czyli gicio. Wszystkie parametry na stałym poziomie, jutro będzie wiedziec więcej :)
Filmik świetny! Mala i mama mega piękne i dzielne! [emoji173] [emoji7]
 
Szkoda ze nie mozemy jej tez zobaczyc, widzialam juz takie malenstwa, rozumiem jesli Gosia nie chce jej tu pokazywac. Ja sie tylko zastanawiam co te skurcze tak nagle wywolalo, czy to sie dzieje tak po prostu?
To sie dzieje tak po prostu ...... ja o 21 sie położyłam o 23 wstałam bo chcialo mi sie siku ..... nie doszłam zalałam panele .....
Wody mi odeszly ...... rozwarcie 4 cm .....
a 8 rano Marcelina była na świecie 35+1
 
Kobity z newsów od Gosi (ależ się rządzimy :D )
Była u malutkiej, nagrali krótki filmik, małą odłączyli od tlenu a podają jej powietrze czyli gicio. Wszystkie parametry na stałym poziomie, jutro będzie wiedziec więcej :)
Jak dobrze że mała Oliwka taka waleczna:). Oby jak najszybciej Gosia mogła wziąć ją w ramiona.
Rządźcie się rządźcie dziewczyny. Te nie mające fb też przeżywają i czekają na dobre info.
 
To sie dzieje tak po prostu ...... ja o 21 sie położyłam o 23 wstałam bo chcialo mi sie siku ..... nie doszłam zalałam panele .....
Wody mi odeszly ...... rozwarcie 4 cm .....
a 8 rano Marcelina była na świecie 35+1
Ewka ale co sie musi w organizmie dziac co uruchamia caly ten mechanizm, samo z siebie to sie raczej nie dzieje , tylko nikt nie jest w stanie tego zbadac.
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie info w grupie na fb ze dzis z nocy przez cc gosia321 urodzila Oliwke. Mala ma 960gram. Malgosia prosi o modlitwe. Pozwolilam sobie tu umiescic to informacje, mam nadzieje ze Gosia nie bedzie miala mi tego za zle...
O matko malenstwo oby wszystko było dobrze....
 
Do góry