reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

to musialo byc bardzo niespodziewane bo jeszcze wieczorkiem z Gosia rozmawialam o moim progesteronie przez messenger [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
 
reklama
Mi sprawdzali AMH i od tego uzależniono refundację leków. Fsh nie robiłam wcale bo kliniki to nie interesowało. Bocian Białystok.

Ja byłam w invimed Poznań i tam dostałam refundację dlatego ze fsh spadło do odpowiedniego poziomu ,inna dziewczynq z forum tez sprawdzała czy fsh spadło żeby załapać siw na refundację ale nie pamietam w jakiej klinice się leczy . Podobno jeśli jest na poziomie 15 to już powinni refundować leki także siw dowiedzcie bo patrząc na amh na takim poziomie jak pisałaś nie wiele dziewczyn by się załapało na refundację .
 
reklama
Jejuu dziewczyny ale się najadlam strachu dziś. Wczoraj miałam krwawienie male z mojego polipa najprawdopodobniej. Zadzwoniłam tutaj do szpitala i kazali przyjść, żeby sprawdzić czy serduszko bije.
Dziś rano przyszłam a położna nie mogła znaleźć bicia serca i wysłała mnie na usg! Po 24 min czekania okazało się że wszystko ok! To było najdłuższe 24 min w moim zyciu.
Ta angielska służba zdrowia mnie na serio rozwala...

Jezus kochana, jak dobrze, ze wszytstko soe dobrze skonczylo, nie wyobrazam sobie co musialas przezyc! Ale zeby polozna serduszka nie mogla znalezc, to naprawde masakra. Kiedy my w koncu bedizemy mogly odetchnac i sie nie martwic...[emoji173]️
 
Do góry