reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@anett96 napij się, nalezy Ci się jak nikomu. A już na pewno nie lewemu, jego mać.

Jestem po usg. Mój gin twierdzi, że beta ok, wcale go nie szokuje ten przyrost. Na usg widać jeden pęcherzyk 0.6 cm i krwiaka wokół - 1.2 x 0.45 cm. Mam przyjść na usg za jakiś tydzień, zobaczymy, czy zarodek dał radę, czy padł ofiarą krwiaka :( Mam zalecenie nie latać do pracy i nie przesilać się. Jego zdaniem należy odstawić fraxi i acard i ja się z tym zgadzam. W koncu wskazań nie mam żadnych. Jutro zadzwonie do kliniki poinformować i spytać czy ok. Mąż na mnie fuka, bo się zryczałam.
 
reklama

Dla Anetki, oziska, dla mnie, dla nas wszystkich dedykuję ten kawałeczek....
.....I’ll face it with a grin, I’m never giving in - on with the show!!! .......
Miłej nocki dziewczynki..... [emoji286][emoji286][emoji286][emoji286]
IMG_9917.JPG
 

Załączniki

  • IMG_9917.JPG
    IMG_9917.JPG
    15,7 KB · Wyświetleń: 742
@anett96 napij się, nalezy Ci się jak nikomu. A już na pewno nie lewemu, jego mać.

Jestem po usg. Mój gin twierdzi, że beta ok, wcale go nie szokuje ten przyrost. Na usg widać jeden pęcherzyk 0.6 cm i krwiaka wokół - 1.2 x 0.45 cm. Mam przyjść na usg za jakiś tydzień, zobaczymy, czy zarodek dał radę, czy padł ofiarą krwiaka :( Mam zalecenie nie latać do pracy i nie przesilać się. Jego zdaniem należy odstawić fraxi i acard i ja się z tym zgadzam. W koncu wskazań nie mam żadnych. Jutro zadzwonie do kliniki poinformować i spytać czy ok. Mąż na mnie fuka, bo się zryczałam.
Nie plakutkaj! Ja mialam krwiaka i kazali lezec. Po tygodniu krwiaka nie bylo[emoji4]
 
@anett96 napij się, nalezy Ci się jak nikomu. A już na pewno nie lewemu, jego mać.

Jestem po usg. Mój gin twierdzi, że beta ok, wcale go nie szokuje ten przyrost. Na usg widać jeden pęcherzyk 0.6 cm i krwiaka wokół - 1.2 x 0.45 cm. Mam przyjść na usg za jakiś tydzień, zobaczymy, czy zarodek dał radę, czy padł ofiarą krwiaka :( Mam zalecenie nie latać do pracy i nie przesilać się. Jego zdaniem należy odstawić fraxi i acard i ja się z tym zgadzam. W koncu wskazań nie mam żadnych. Jutro zadzwonie do kliniki poinformować i spytać czy ok. Mąż na mnie fuka, bo się zryczałam.
Teraz trudny czas przed Tobą,ale wierzę że będzie dobrze kochana,trzymaj się.
 
@Surykatko,
krwiaki na porzadku dziennym tutaj, wylezysz sie za wszystkie czasy, poczytasz i zniknie cholera. Tylko spokojnie i nie lataj bo to pompuje krew. Sama wiesz.
Trzymam za kropusia❤️
 
@anett96 napij się, nalezy Ci się jak nikomu. A już na pewno nie lewemu, jego mać.

Jestem po usg. Mój gin twierdzi, że beta ok, wcale go nie szokuje ten przyrost. Na usg widać jeden pęcherzyk 0.6 cm i krwiaka wokół - 1.2 x 0.45 cm. Mam przyjść na usg za jakiś tydzień, zobaczymy, czy zarodek dał radę, czy padł ofiarą krwiaka :( Mam zalecenie nie latać do pracy i nie przesilać się. Jego zdaniem należy odstawić fraxi i acard i ja się z tym zgadzam. W koncu wskazań nie mam żadnych. Jutro zadzwonie do kliniki poinformować i spytać czy ok. Mąż na mnie fuka, bo się zryczałam.
Kochana spokojnie tu krwiaki częste są na forum. Teraz lez odpoczywaj. Hmm ja tam
Trzymam kciuki za bliźniaki, za te wiszące łóżeczka [emoji85] [emoji110] [emoji110] u nas na pęcherzykowej był jeden pecherzyk drugiego nie było widać i my sie juz nastawilismy ze jeden zarodek z nami został a na serduszkowej pokazały sie [emoji173] [emoji173]
 
dr. Głąbowski- raz byłam u niego na monitoringu przed transferem i dwa razy robił mi transfer. Dobre wrażenie na mnie zrobił. A masz rozeznanie ile dni w tygodniu jest w Vitro?

Nie jestem pewna ale wtorki i czwartki i chyba środa ale nie dam Ci gwarancji ale jak
chcesz mogę co dać komórkę do niego możesz pogadać przez tel coś zawsze może poradzi . Wiesz Ja tez zmieniałam kliniki i myśle ze problem tkwi zwykle w diagnostyce . Większości się nie udaje bo nie robią wszystkich badan . Podstawa i na produkcje . Ja wyszłam z założenia po stratach i byciu na forum że wiem co chce jeszcze zrobić i jak i szukałam lekarza który mnie wysłucha wyrazi opinie i jak coś pomoże i zrobi to o co proszę . Taki był G i na jednym forum od dziewczyn ze Szczecina uzyskałam chyba 20 wiadomości ze jak chcesz lekarza który cię wysłucha to idź do niego . Jest jeszcze kilku innych wartych tam uwagi ale tu już inne dziewczyny mogą się wypowiedzieć . Myśle że czasami warto zmienić i zobaczyć ...
 
Dziewczyny podłącze się do tematu IO bo też właśnie teraz próbuje dojść czy ją mam moj homa ir to 1,59 czy to jest IO? U mnie jeszcze jest tak że cukier po godzinie spada, na czczo mam 94 a po 1godz 85 po 2 79. Insulina na czczo 6,78, po1 godz 53 i po 2 godz 23,89. Wiem xż powinnam iść z tym do diabetologa ale tu nie mam do kogo a w Polsce będę dopiero po nowym roku...

Dziewczyny jeszcze nie pamiętam wszyskich nicków, ale cieszę się z kazdej pozytywnej bety i przytulam Te którym się nie udało ❤️
 
@anett96 napij się, nalezy Ci się jak nikomu. A już na pewno nie lewemu, jego mać.

Jestem po usg. Mój gin twierdzi, że beta ok, wcale go nie szokuje ten przyrost. Na usg widać jeden pęcherzyk 0.6 cm i krwiaka wokół - 1.2 x 0.45 cm. Mam przyjść na usg za jakiś tydzień, zobaczymy, czy zarodek dał radę, czy padł ofiarą krwiaka :( Mam zalecenie nie latać do pracy i nie przesilać się. Jego zdaniem należy odstawić fraxi i acard i ja się z tym zgadzam. W koncu wskazań nie mam żadnych. Jutro zadzwonie do kliniki poinformować i spytać czy ok. Mąż na mnie fuka, bo się zryczałam.
Surykaciu leż, leż, leż, leż leż i odpocznij sobie :D acard odstaw, ale fraxi bym zostawiła na czas leżenia. Na pracę wystaw plecy i pięty ;) Drugi musiał się schować skubaniutki!! Za tydzień kolejny odcinek! :)
 
reklama
Nie jestem pewna ale wtorki i czwartki i chyba środa ale nie dam Ci gwarancji ale jak
chcesz mogę co dać komórkę do niego możesz pogadać przez tel coś zawsze może poradzi . Wiesz Ja tez zmieniałam kliniki i myśle ze problem tkwi zwykle w diagnostyce . Większości się nie udaje bo nie robią wszystkich badan . Podstawa i na produkcje . Ja wyszłam z założenia po stratach i byciu na forum że wiem co chce jeszcze zrobić i jak i szukałam lekarza który mnie wysłucha wyrazi opinie i jak coś pomoże i zrobi to o co proszę . Taki był G i na jednym forum od dziewczyn ze Szczecina uzyskałam chyba 20 wiadomości ze jak chcesz lekarza który cię wysłucha to idź do niego . Jest jeszcze kilku innych wartych tam uwagi ale tu już inne dziewczyny mogą się wypowiedzieć . Myśle że czasami warto zmienić i zobaczyć ...
Może faktycznie spróbuję. Póki co chyba zrobimy sobie przerwę. Mysle dopiero koło lutego/marca podejść do trzeciej stymulacji. A do tego czasu chce się trochę bardziej obczytac, szczególnie w immunologii, żeby ewentualnie pomyśleć nad tym co jeszcze można zrobić.
 
Do góry