reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Robił mi ostatnią punkcję. Konkretny do bólu. Nie rozczula się, ale dzięki niemu miałam 7 zarodków, bo zdecydował o zapłodnieniu wszystkich komórek jajowych, a nie tylko 6ciu (z pierwszej stymulacji miałam tylko 1 transfer). Myślę, że dobrze trafiłaś. Choć za rękę trzymał nie będzie, jak łzy mi płynęły to patrzył jak na idiotkę ;)

Dla mnie ważne by był kompetentny. Jak narazie to co mówił miało sens. Zobaczymy .
 
Ro
Witajcie kobietki.
Piszę tu pierwszy raz choć czytam regularnie.
Czy mogę dołączyć do grupy?
Prawdopodobnie czeka mnie już 3 IVF i przyznaje że jestem trochę podłamana i nie mam z kim na temat mojej długiej drogi do macierzyństwa porozmawiać :(
Rozgość sie kochana:)
My tu pomagamy sobie nawzajem,jesli nie wiedzą-bo ja początkująca,to dobrym slowem. Zawsze ktos doradzi i wesprze.
Ja mialam punkcje 7wrzesnia a tranafer bedzie 8listopada,napewno wiesz co znaczy czekanie...
Mnie tu kobitki duzo pomogły,nawet samo czytanie innych historii daje kopa zeby sie nie poddawać bo kazda z nas ma jakis problem,ale wyniki bety po kolejnym transferze ktorze tu widze dają ogromną nadzieję,mam nadzieję ze i w Ciebie wlejemy te nadzieje ze w koncu się uda
 
Dziewczyny, no wiem że za chwilę będziecie krzyczeć że za wcześnie itp ale w Invikcie już tak jest i co zrobić. Tak więc dzisiaj robiłam betę, 5 dzień po transferze i wyszła 7,2. Ja cała w euforii, ze skoro nie 0 to jest dobrze, A lekarz mnie szybciutko na ziemię sprowadzil że to nic nie oznacza....
To jak to w końcu jest?
2 lata temu przy drugiej weryfikacji w 7dpt beta wynosiła 54 więc teraz faktycznie słabo...
 
reklama
Dziewczyny miałyście jakis kontakt z embriologiem/lekarzem przed transferem ale po zapłodnieniu w laboratorium? Ktoś Wam zdał relacje co z zarodkami? Czy często bywa tak ze nie udaje się uzyskać ani jednego ?
 
Do góry