reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie widzę, że wysoka to ona nie jest... Lekarz odpisał na betę i proga "ok"
Więc w środę powtórka i czekamy dalej...

Czy ja mogę dalej brać spasmolinę? Czy tylko do bety można było? Męczą mnie skurcze jak na @ nieraz dość silne... Relanium już odstawiłam ale myślę co ze spasmoliną... magnez też biorę.
Moze no spa?
 
reklama
@Never give up jak u Ciebie?Zaległości mam do BN ;)

@Agonia777 nie martw się ,po deszczu wyjdzie słońce.
Każda jest w innej sytuacji i ma inny przypadek ale znam to uczucie jak się ma ochotę wyć do księżyca z bezsilności i złości na cały świat !
U mnie wsród znajomych i rodziny zostałam sama bez dziecka i też mi z tym cholernie ciężko.
Co rusz to ktoś w ciąży albo rodzi.
Macie jeszcze jednego kropka to bardzo dużo!
u mnie każda stymulacja to tylko jeden kropek i beta 0..
Ściskam mocno i życzę powrotu do sił!
Daj sobie czas.
Dziękuję że pytasz :-)
U nas leci 7 tydzień, zaraz zaczynam 8 i nadal nie wierzę że jestem w ciąży :)
 
Caly biore. Wlasnie rano jak zroboe mprfologie to juz bedzie widac dzialanie accofilu?tak? Bralam go o 14 dzis.
Anetka, ale jak dzisiaj robiłas zastrzyk to chyba nie robiłabym jutro morfo, tylko przed kolejnym zastrzykiem, bo accofil działa szybko i krótko. Jutro leukocyty będą w kosmos, ale już za 2 dni mogą spaść. Chyba, że lekarz Ci tak kazał.
 
Ja się już nauczyłam, żeeee nie ma co z siebie robić ofiary, tylko trzeba z nimi konkretnie i rzeczowo rozmawiać, dla nich już nie jesteśmy nieszczęśliwymi pacjentami tylko chodzącym bankomatem i to nie są wizyty, tylko spotkania biznesowe. Więc rozmawiam z nimi jak klient a nie jak pacjent. I od kiedy przestałam na wizytach mieć łzy w oczach to trochę większy respekt czują do mojego portfela ;)


Kuwa jakby człowiek wiedział, to by rozmienił tą stówę, poszedł z miedziakami, powiedział, że to ostatnie oszczędności ze skarbonki i pożyczył smacznego obiadu, albo miłego wieczoru przy winie.


Justynko, to może mierz często ciśnienie? Wtedy jak masz te odloty? Bo może jak mało pijesz w nocy to spada? A przed wizytą ci babsztyl wyrównał? Mam nadzieję, że tam wsio gra na całej linii!!

Reguluje, ale raczej obniża jak ktoś ma za wysokie.


Daj sobie jeszcze 2 dni :*

Raczej na pewno cykl bezowulacyjny się zapowiada. A ty teraz nie jesteś przypadkiem na antykach?
Asik jak Ty odpisujesz kilku osovom w jednym poscie? Jak to technicznie zrobic?[emoji4]
 
No to wszystko jasne. Czyli masz 300j dziennie. Trochę dziwne, że lekarz wypisał receptę od razu na tyle dni, nie sprawdzając jak zareagujesz... no chyba że zna twój przypadek i wie jak reagujesz na leki...
Ja miałam zawsze wypisane do pierwszego usg [emoji6]

W wawie gonal 450j za 400zl mogłabym ci wykupić. Pytanie na kiedy potrzebujesz? I czy zaakceptują receptę z 300j na 450j
Jak brałam gonal cena była dokładnie taka sama za jednostkę niezależnie od pudeleczka.
Dziwne ze wypisał Ci od razu wszytsko ja z wizyty na wizytę dostawałam recepte
Ale ja nie mam jeszcze recepty, na wizycie tak przykładowo rozpisał, a mam mieć usg w 25dc ma zobaczyć jak jajniki i wogóle, i wtedy jak będzie ok to rozpisze leki, no i powiedział "zaczniemy może gonalem" i tak sobie napisał, więc nawet na 100% nie wiem czy to będzie ten lek, tyle że wizyta 25 dc, a ja zazwyczaj mam cykle 26-28, a od 2 dc stymulacja, więc trochę mało czasu i dlatego dzisiaj taki rekonesans
 
Anetka, ale jak dzisiaj robiłas zastrzyk to chyba nie robiłabym jutro morfo, tylko przed kolejnym zastrzykiem, bo accofil działa szybko i krótko. Jutro leukocyty będą w kosmos, ale już za 2 dni mogą spaść. Chyba, że lekarz Ci tak kazał.
Wlasnie Pasnik dzwonil i kazal chyba na drugi dzoem kuzwa nie pamietam i wtedy ma podjąć decyzje po wynikach czy mam brac drugi zastrzyk
 
reklama
Do góry