reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny proszę pomóżcie bo tracę nadzieję. Moje bety 7dpt 62 9dpt 201 11dpt 430 14 dpt 988. Przyrost w normie jednak spada. Czy któraś tak miała???

Ja tak nie miałam. Ale nie martw się na zapas i nie panikuj. Beta faktycznie wolno rośnie, ale mieści się we wszystkich normach. Może się okazać że za dwa dni Ci podskoczy. A co mówi lekarz?
 
reklama
QUOTE="justyskaa21, post: 17252916, member: 186403"]Lekarza mam w środę. Ale do środy stres mnie zje[/QUOTE]

a ile zarodków miałaś podanych?
 
Cześć dziewczyny proszę pomóżcie bo tracę nadzieję. Moje bety 7dpt 62 9dpt 201 11dpt 430 14 dpt 988. Przyrost w normie jednak spada. Czy któraś tak miała???
Nic cie nie spada, najpierw robilas bete co 2 dni potem co 3 dni . Beta jest w bardzo dobrej normie, co 3 dni wzrasta o okolo 114% , czyli 430 +114%=920, u Ciebie jest 988. Wszystko git.
 
Kochane zapytam moze pamietacie jak u was na tych testach pappe byly te prawdopodobienstwa wyliczone bo u mnie wyszlo ruzyko chorob niskie, i pozniej jest wyszczegolnione zespol Patau, Edwardsa prawdopodobienstwo 1:100tys wiec bardzo niskie a zespol downa 1:6189 wiec to duzo wyzsze. Probowalam znalezc badania z pierwszej ciazy ale nie moge sie dokopac. Przeziernosc karkowa byla na isg bardzo dobra 1.4mm wiec mam nadzieje, ze to ryzyko nie kest wysokie, tylko dlatego kwestionuke bo duzo wyzszy wynik niz te dwie inne chorobu. Ktos ma jakies doswiadczenie z tym?
Mi u jednego lekarza wyszlo prawdopodobienstwo ryzyka trisomii 21 niecale 7 tys (nie pamietam dokladnie, ale to bylo 1:6xxx). A u innego chyba ok 20tys, wiec duzo nizsze. Nie martw sie, 6189 to bardzo niskie prawdopodobienstwo [emoji173]
 
Kochane moje wlaśnie aplikowałam sobie luteine i na koňcu po wyjeciu zauważyłam resztki luteiny z krwia wymieszana czy mogłam coś sobie tam zadrapać tym aplikatorem :-( dodam że dziś 3dpt 3 dniowych bąbelkôw Boziu niech zostaną ze mną
 
Kochane moje wlaśnie aplikowałam sobie luteine i na koňcu po wyjeciu zauważyłam resztki luteiny z krwia wymieszana czy mogłam coś sobie tam zadrapać tym aplikatorem :-( dodam że dziś 3dpt 3 dniowych bąbelkôw Boziu niech zostaną ze mną

Ja tak miałam. Zawsze sobie coś podrażniłam tym aplikatorem. Teraz sobie tabletki wkładam palcem :) Tym bardziej, że ja dziennie biorę 6 tabletek luteiny to bym zwariowała jakbym używała tego aplikatora :)
 
reklama
Kochane moje wlaśnie aplikowałam sobie luteine i na koňcu po wyjeciu zauważyłam resztki luteiny z krwia wymieszana czy mogłam coś sobie tam zadrapać tym aplikatorem :-( dodam że dziś 3dpt 3 dniowych bąbelkôw Boziu niech zostaną ze mną
Wywal aplikator i uzywj palca grzebalca. Najpewniej zadrapalas sie wlasnie aplikatorem
 
Do góry