reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane moje wlaśnie aplikowałam sobie luteine i na koňcu po wyjeciu zauważyłam resztki luteiny z krwia wymieszana czy mogłam coś sobie tam zadrapać tym aplikatorem :-( dodam że dziś 3dpt 3 dniowych bąbelkôw Boziu niech zostaną ze mną
Tak, to moze byc od aplikatora. Na poczatku mialam niewielkie plamienia. Lekarz mowil, ze to moze byc od podraznienia sluzowki albo nadzerki ktora mam. Nie stresuj sie [emoji173]
 
reklama
Ja tak miałam, monitorowałam i okazało się że dupa, nie ma owulacji, a nigdy problemu nie było. Transfer został przesunięty na nastepny miesiąc i tyle. Miejmy nadzieję, że będzie ok ;)
Osz kurka... A miałaś jakąś wizytę na początku cyklu żeby zobaczyć czy coś rośnie? Czy dopiero kolo10-12dc? Ja czekam na okres, który powinien być lada moment i będę bookowac bilet do Polski, bo 10dc mam być na wizycie, żeby owulke opatrzył doktorek, ale teraz się zastanawiam czy nie lepiej zrobić tu na miejscu usg koło 5dc żeby wiedzieć czy jest sens brać chorobowe na 2tygodnie na transfer.
 
Ufff wreszcie Was nadrobilam, niestety czytalam na szybko i pobieznie, ale po kilku dniach nieobecnosci to i tak nie lada wyczyn [emoji16] nie wiem co mi sie stalo z aplikacja, ale nie dostaje zadnych powiadomien, wiec jesli w czasie mojej nieobecnosci ktoras z Was pisala do mnie, wywolywala, a nie reagowalam, przepraszam! [emoji173]
Zycze wszystkim udanego tygodnia [emoji9][emoji9][emoji9] samych pozytywnych wiesci z lab, pozytywnych bet, pieknych przyrostow, super widokow na usg [emoji7][emoji7] i witam nowe kolezanki walczace [emoji173] buziaki moje kochane [emoji9][emoji9]
 
Osiwiec idzie! Przy dzisiejszym badaniu lekarz stwierdził, że szyjka mi się skraca.. Dostałam zastrzyk, żeby Małej płuca szybciej się rozwinęły na wypadek wcześniejszego porodu:szok: Jezu, jakiego wcześniejszego.. To dopiero 27 tydzień! To jeszcze nie czas, żeby o tym myślec... Martwię się bardzo :hmm:
Ojej Gortat. A bardzo Ci się kochana skraca?
Odpoczywaj, leż ile się da. Moja malutka urodziła się w 30 tyg ale życzę Ci kochana żeby się wszystko uspokoiło i żeby sobie jeszcze baby w brzuszku u mamy posiedIalo. Trzymam kciuki.
 
Dostałam od mojego lekarza skierowanie na badania immunologicznej żeby niepotrzebnie iść do immunologa na sucho. Tsh 0,9 norma do 2.5, przeciwciała przecieparoksydazie tarczycowej atpo 0,5 norma do 5, przeciw ciała przeciw jądrowe nie wykryto, przeciwciała antykardiolipinonowe IGM 12.5 wątpliwe, przeciwciala antyfosfolipidowe 1, wszystko wydaje się być w normie. Zostaje jedno badanie na które czekam PC łożyska czy jakoś tak. Może jakieś jeszcze badania powinnam zrobić już nie wiem gdzie mam szukać. Za badania zapłaciłam prawie 1000 zł i specjalnie odłożył transfer. Ale... Nigdzie nie mam na obecność natural kilers czy powinnam je sama zrobić. Czy takie badania wykluczają nieprawidłowości. Myślałam żeby zrobić jeszcze na mutacje genu Mthr czy jakoś tak. Już sama nie wiem myślałam że wyjdzie coś oczywistego a tu wszystkie wyniki podobno świetne tylko to 12.5 wątpliwe normy 12.5 do 20 a po wyżej 20 nieprawidłowe więc chyba tez nie tak źle.
 
reklama
Piękna liczba:)
Czakamy razem z Tobą na dobre wieści jutro :)

@sssurykatka też będę mieć crio na naturalnym cyklu, ale wiesz tak się zastanawiam co jeśli trafi sie cykl bezowulacyjny? U mnie z tym w miarę ok, ale ponoć 2cykle bezowulacyjne w ciągu roku to norma
Mi lekarz dał progesteron w razie właśnie jak by trafił się bezowulacyjny.
Raczej rzadko takie miewam ale brałam Duphaston 3x1.
 
Do góry