reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny! Moja beta 7dpt 62 9 dpt 201 11dpt 430 czy któraś tak miała? Między 7 a 9 dniem sok 300%a między 9 a 11 tylko lekko ponad 100%.boję się że coś jest nie tak.
A godziny te same? generalnie beta nie przyrasta tak samo za każdym pomiarem, stopniowo zwalnia... rzeczywiście u Ciebie to spektakularny spadek, ale też początkowe dni po transferze może dlatego? ja bym sprawdziła jeszcze raz po prostu, a na razie nie martw się i nie stresuj kropeczka :)
 
Kochane moje ja już zabrałam pod serduszko moją trójeczkę lekarz powiedział ze nie opłaca się mrozić bo niewiadomo jak by dzieliły sie dalej nie wiem za bardzo co oznaczajà klasy ale mam w sobie 8A 8B oraz 6B lekarz powiedział ze z racji wieku lepiej zaryzykować z 3 zarodkami mój mężulek zgodził sie na całą trójce ale proszę bozię żeby przynajmniej 1 chciał z nami zostać po wszystkim podali mi intralipid no i dopisał encorton 5 raz dziennie i neoparin 40mg w 7 dobie po punkcji 1/5 ovitrelu luteina 3x2 i progynova 2tab dzisiejszy progesteron to >80 ściskam was i trzymajcie kciuczki żeby choć jeden chciał ze mną zostać ❤❤❤aha 20.10 mam wykonać badania hcg estradiol i progesteron czy to nie za wcześnie ?
Ja też wcześnie oznaczałam. Spokojnie jak beta hcg nie wyjdzie, bo to za wcześnie Tu bardziej chodzi o inne hormony, ale zawsze będziesz robić cała trójkę. Oczywiście przy drugiej weryfikacji beta hcg już będzie widoczna, oczywiście trzymam za to mocne kciuki
 
Ja też wcześnie oznacza. Spokojnie jak beta hcg nie wyjdzie, bo to za wcześnie Tu bardziej chodzi o inne hormony, ale zawsze będziesz robić cała trójkę. Oczywiście przy drugiej weryfikacji beta hcg już będzie widoczna, oczywiście trzymam za to mocne kciuki
Dziekuje kochanie już jeden dzień za mną szkoda że każą robić tak wcześnie bete bo jak nie wyjdzie to stres no ale skoro każą to zrobie.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Moja beta 7dpt 62 9 dpt 201 11dpt 430 czy któraś tak miała? Między 7 a 9 dniem sok 300%a między 9 a 11 tylko lekko ponad 100%.boję się że coś jest nie tak.
Ja tu nie widze powodu do niepokoju, pierwsza po dwoch dniach pieknie wystrzelila druga sie podwoila, niby co 48 h powinna o 66 % ale to jest minimalna wartosc. U ciebie o 100% Pieknie rosnie. Nie martw sie❤️
 
Do góry