reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane witajcie super gratuluję kolejnych pozytywnych Bet jak serce się raduje jak jest coraz więcej ciężaróweczek ;):):p:D

ja wróciłam dziś od lekarza od 27 byłąm stymulowana i dziś estradiol 41 no i 3 jajcoszki po 8mm i kilka maluszków zwiększył dawki leków kolejna wizyta w czwartek aż się boję co będzie dalej :confused:
Dobrze że zwiększył dawkę... A jakie masz Beatka AMH?
 
Powiem Wam dziewczyny, że czasem taka głupota potrafi człowieka wytrącić z równowagi. Ja zwykle tak mam, że przed okresem wyskakują mi jakieś krosty. No i stało się, mam 2 :) A dziś 7dpt i już jestem podłamana, że może zwiastuje to niepowodzenie :/
Mi przy PCO też wyskakiwaly, a po transferze jakoś tydzień temu też coś mi powyskakiwalo na twarzy, ale już znikło, a beta rośnie.
 
Wracam z badania, z chłopcami wszystko dobrze, jeden waży 312 gramów a drugi 297 gramów. Gin mówi, że nie widzi nieprawidłowości ale profilaktycznie wysyła mnie na badanie echa serc maluchów za 6 tygodni. Nie chcę się stresować ale się stresuję.
Justynko cudowne informacje [emoji173][emoji173] jak chłopaki szybciutko rosną ;-)
 
Ile zarodkow? Ktory raz ?
U mnie 7dpt 9dpt i 10dpt tylko jedna kreska , dzisiaj nie robilam 11dpt ale... pewnie nic z tego :(
Zarodek jeden - blastka.
Transfer 5
Na razie nie cieszę się za bardzo, ale mój wojownik walczy i wygra z matką to wojnę invistrowa! Musi!!!!
Pytalyscie o czułość testu to 10mlU/ml
 
reklama
Do góry