reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny też macie takie brzuszki. U mnie 10 tc i 3 dzień. Mój brzuch wygląda tak jak na zdjęciach. Nie mogę się już ukrywać. Tłuszczyku zawsze trochę miałam ale dosłownie z tygodnia na tydzień brzuch rośnie. W poprzedniej ciąży miałam taki gdzieś w okolicach 15 tc. Teraz musiałam spodnie ciążowe kupić. Zaczynam się niepokoić.
Wow motylek to Ty już mamuska pełna para :-) [emoji14]
Piękny ten Twój brzuch :)
 
Juz po wizycie. Musze porobic badania i z nimi przyjechac na konsultacje. Kurcze, teraz jak bede w nowej pracy to kiepsko, ze musimy jechac ale coz.

Najwczesniejsze terminy do Apc do Pasnika w dniu dzisiejszym na 21 listopada. Gdyby ktoras z was miala do oddania koniec pazdziernika a poczatek listopada to chetnie wezme. Moge oddac listopadowy termin.

Zapomnialam sie go dopytac tylko albo az, bo musze zrobic limfocyty i allo mlr w Prokocimiu i mowil ze do tego musze byc zdrowa. Czyli jak mnie zab pobolewa to tez nie moge robic tych badan? Podejrzewam ze czeka mnie kanalowka.
@Felia kanałowe leczenie na razie bym odciagnela w czasie... zrób badania od Pasikonika. To dobry specjalista dzięki któremu dużo dziewczyn jest w ciąży:-)
 
reklama
Do góry