reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Beata 4 wyniki b. dobre nie masz się co martwić. Leków nie bierz.
@Monika 2311 przyrost był dobry. Może nie wysokie wartości, ale to przecież 3-dniowce.
Nie rozumiem co doktor zobaczył, że tak wcześnie złowróży. Wypytaj się dokładnie w poniedziałek - poczytaj wcześniej na blogu mamaginekolog o usg wczesnej ciąży, będziesz wiedziała o co pytać. Trzymam kciuki.
@annemarie jest czad :)
@Niezapominajka2018 jak tam u Ciebie?
 
reklama
@annemarie dzięki wielkie ❤️❤️❤️❤️❤️ gratuluję pięknego przyrostu ❤️❤️❤️❤️

Wszystkim pozostałym betującym dzisiaj również gratuluję ❤️❤️❤️❤️❤️

Umówiłam się do kliniki na wizytę konsultacyjną i czekam jak będzie się tłumaczył z całej sytuacji pokażę mu zalecenia i powiem że inaczej nie zabieram kropka jak nie zaakceptuje zaleceń. Dowie się że histero robię w innym szpitalu i kiedy mam się zjawić na wizytę przed crio. I oczywiście kwestia kosztów. Więc @Justin87 droga proszę wpisz mnie na 29.09 wizyta konsultacyjna a 03.10 histeroskopia❤️❤️❤️❤️
 
@Beata 4 wyniki b. dobre nie masz się co martwić. Leków nie bierz.
@Monika 2311 przyrost był dobry. Może nie wysokie wartości, ale to przecież 3-dniowce.
Nie rozumiem co doktor zobaczył, że tak wcześnie złowróży. Wypytaj się dokładnie w poniedziałek - poczytaj wcześniej na blogu mamaginekolog o usg wczesnej ciąży, będziesz wiedziała o co pytać. Trzymam kciuki.
@annemarie jest czad :)
@Niezapominajka2018 jak tam u Ciebie?
 
Dziękuję bardzo i mam nadzieję że będzie ok zastanawiam się czy transfer w 24dc mógł wpłynąć na to że pęcherzyk ciążowy jest mały
 
Dziękuję bardzo i mam nadzieję że będzie ok zastanawiam się czy transfer w 24dc mógł wpłynąć na to że pęcherzyk ciążowy jest mały
Jezeli wiek ciazy liczyl od ostatniej miesiaczki a nie od daty transferu+wiek zarodka+ 14 to pewnie tak moze byc, bo to tychodzi tydzien roznicy - na tym etapie to duzo. Potem z reguly dziecko nadgania
 
Dziękuję bardzo i mam nadzieję że będzie ok zastanawiam się czy transfer w 24dc mógł wpłynąć na to że pęcherzyk ciążowy jest mały

A jak ci lekarz liczyl - wg ostatniej miesiaczki czy wg transferu? Ja mialam transfer w 22dc i mi lekarz w klinice oraz lekarz prowadzacy ciaze licza wg dnia transferu (ilosc dni po transferze + wiek zarodka +14 dni). U mnie tez wychodzi tydzien roznicy jakby liczyc wg terminu OM
 
reklama
Dziękuję bardzo i mam nadzieję że będzie ok zastanawiam się czy transfer w 24dc mógł wpłynąć na to że pęcherzyk ciążowy jest mały
Ja miałam transfer w 25dc i na początku ciĄża też była młodsza o ok 12 dni. Ok 12-13 tyg rôżnica wynosiła już tylko 3 dni a na koniec urodziła się Marcelina z wagą 4420 i długa na 62cm:) byłaś u lakarza który zna sie na in vitro? Mówiłaś że to ciąża z invitro?
 
Do góry