reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam serdecznie wszystkie panie otóż bylam dzisiaj na usg i tak dzieciątko ma 3 mm jest zywe pika sobie na razie pomalutku ok.60 prawidlowo według wieku 5t 6 dni tylko moje malenstwo ma wspólnika wiekszego od siebie i nie wiadomo co to za intruz i zaniepokoiła lekarza beta bo troszkę za wysoka.Wizytę mam w środę to może będzie coś więcej wiadomo
Leweczek kochana, ja się bardzo cieszę., szok totalny Twoja historia... ale to może literówka, czy serduszko naprawdę pika 60/min? I co to jest obok, obok pęcherzyka? Krwiak może?
 
Hej jestem tu nowa
W zeszły czwartek mialam transfer
Cos mnie pokusiło i zrobilam wczoraj test negatywny oczywiscie
Jak myslicie jest jakaś szansa ?
 
Witam serdecznie wszystkie panie otóż bylam dzisiaj na usg i tak dzieciątko ma 3 mm jest zywe pika sobie na razie pomalutku ok.60 prawidlowo według wieku 5t 6 dni tylko moje malenstwo ma wspólnika wiekszego od siebie i nie wiadomo co to za intruz i zaniepokoiła lekarza beta bo troszkę za wysoka.Wizytę mam w środę to może będzie coś więcej wiadomo
Super ze dzieciatko zyje i jest na woim miejscu! A co to za intruz? Jakis polip? Miesniak? Krwiak? Czy o ogole nie wiadomo co to? Beta moim zdaniem.nie jest jakas mega duza, serduszko zaczyna bic przy ok 10tys, a ty wczoraj mialas dopiero 13. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok!
 
reklama
Do góry