reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Megi ty masz ten przyrost do nieba❤️❤️❤️Ja mam dzisiaj tez 17 dpt i podejrzewam ze 2000 , ale ty prawie 6000:szok: idziesz jak burza
Aż się boje co zastane u lekarza :wink:tez tak liczyłam ze w granicach 1500 a tu tak duzo:szok:oby tylko wszystko było dobrze, zresztą sam wiesz..
Beata utyła z poniedzialku 633 na 2013 dzisiaj❤️
Uuu kochana to moja beta wymiata :paż się boje co zastanę w brzuchu:rolleyes:
 
Tzn ja nie robiłam u mojego doktorka. Tylko zupełnie w innym miejscu. Wyszukałam gdzie najtaniej i pojechałam (2350zl) ja myślałam ze jak po invitro to trzeba robić i nawet nie dyskutowalismy z mężem czy robić czy nie.. hmm no tak czy siak już zrobione i nie ma o czym mówić oby tylko dobrze wyszły. A ile płaciłas za papa i to specjalne usg??
Ja badania prenatalne mam darmowe i nawet już zapisałam się w jednym miejscu na 13 tydzień. i 4 dzień. Jeszcze moja ginekolog gdzieś do innego miasta mnie wysyła ale nie chce mi się jeździć ileś tam razy. Pierwsze to spotkanie z genetykiem, potem USG i pobrania krwi a na koniec znowu spotkanie z genetykiem. Jeszcze USG połówkowe też jakieś specjalne będą robić. Pewnie nifity zrobię niezależnie od wszystkiego. Liczę że na tym zakończę. Oczywiście jak dotrwam do 13 tc.
 
reklama
Do góry