reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Anetka a ty bedziesz miala dzisiaj o nich info? Sny sie podobno na opak powinno rozumiec! :*

Ale numery z tymi snami, myslalam, ze to tylko ja tak mam i to jakos wzmozone ostatnio, w sobote snilo mi sie, ze bylam w ktastrofie lotniczej :/ , a dzis, ze juz minelo 9 mieisecy ciazy i widzialam swoje dziecko, mialo blond wloski, chyba juz 6 miesiecy, chyba chlopiec i nie moglam uwierzyc, ze jest z nami...kosmos![emoji38]
 
reklama
dziewczyny które maja miec lub mialy in vitro z kd.Jakie leki przepisuje lekarz na endometrium?


margrit2018 nie rozumiem sensu oceniania takiego wpisu
tu mamy sobie pomagac czy oceniac wpisy? ja jestem tu nowa i zadalam zwykle pytanie, a jezeli takie pytanie kiedys padlo a podejrzewam ze mnostwo sie powtarza to nie widze problemu ze ktos odpowie na nie innym osobom.jak nie chcesz pomoc to po prostu nie komentuj bo chyba to forum ma inne zadanie
 
Ale numery z tymi snami, myslalam, ze to tylko ja tak mam i to jakos wzmozone ostatnio, w sobote snilo mi sie, ze bylam w ktastrofie lotniczej :/ , a dzis, ze juz minelo 9 mieisecy ciazy i widzialam swoje dziecko, mialo blond wloski, chyba juz 6 miesiecy, chyba chlopiec i nie moglam uwierzyc, ze jest z nami...kosmos![emoji38]
Ale super. Też. Bym tak chciała zobaczyć już swoją dzidzie.

Mnie też się jakieś głupoty snily i co noc śnią i często mój tata co jest strasznie dziwne. Chyba nie śnił mi się od 7 lat a teraz co noc! Zazwyczaj jakiś kryminal :) Ale pamiętam, że w pierwszej ciąży też mi się tak dużo dziwnych rzeczy śniło... Może to już ten etap :)
 
Hej Dziewczyny :)

W lipcu pisałam o darmowych badaniach prenatalnych (beta hcg, test pappa +usg) -trzeba mieć skierowanie od lekarza prowadzacego. Liste placówek, które je wykonują wklejałam w postach.
Zaproponowano mi wtedy profesjonalne badanie "połówkowe" na które się zgodziłam i zapisałam. I teraz niespodzianka. Badanie połówkowe również jest za darmo, bo to jest pakiet badań prenatalnych :)
Wiec kolejne stówki zaoszczędzone.

Ja swoje badania wykonywalam w Civis Vita w Toruniu :)
 
margrit2018 nie rozumiem sensu oceniania takiego wpisu
tu mamy sobie pomagac czy oceniac wpisy? ja jestem tu nowa i zadalam zwykle pytanie, a jezeli takie pytanie kiedys padlo a podejrzewam ze mnostwo sie powtarza to nie widze problemu ze ktos odpowie na nie innym osobom.jak nie chcesz pomoc to po prostu nie komentuj bo chyba to forum ma inne zadanie
Spoooookojnie kochana po co re nerwy. Dziewczynom sie zdarza nacisnac.cos przypadkiem. Zaraz wejdzie i cofnie. A zreszta takie.oceny.przeciez do niczego nie.sluza za bardzo, ani premii za to niendostaniesznani kary wiec zluzuj gatki ;)
 
reklama
Do góry