reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A to wiesci z mojej wizyty nasz maly 10cm czlowieczek jest juz na 100% dziewczynka czyli doczekalam sie i wymodlilam sobie coreczke Oliwke. Emek skisl ;) bo lekarz powiedzial i zreszta tez pokazal ze z warg sromowych juz fujarka nie urosnie [emoji16][emoji16]
Wczoraj odbieralam wyniki Papa ktore wyszly rewelacyjnie ryzyko wad bardzo odlegle :)
Po krwiaku ani sladu i nic niepokojacego nie widac ;)
Lekarz zgodzil sie na cc choc na wszelki wielki mam wziasc zalecenia od neurologa gdyby zdarzylo sie ze bylby wczesniejszy porod i trafilabym na dyzur innego lekarza
I pod obstawa lactovaginalu moge smigac na basen dla dobra kregoslupa bo sama wiem ze gdybym nie zaczela chodzic to juz za miesiac chyba bym nie mogla wstac z lozka bo juz codziennie mnie boli

[emoji7][emoji7][emoji173][emoji173][emoji179][emoji179]Zobacz załącznik 893282

Wspaniałe wiadomości! Niech Oliwia zdrowo rosnie w brzuchu mamy! ♥️
 
@Sol super hiper fantastycznie, pozamiatałaś! :)

@NataliaNNN o ile się orientuję, Clexane nie ma refundacji w niewydolności zastawek żylnych.

@motylek24 kary za wypisanie recepty refundowanej gdy się refundacja nie należy są dość dotkliwe, potrafią sięgać kilku, kilkunastu tysięcy.
 
Dziewczynki , a więc transferu nie było. Stefan ostatni Mochikanin jednak po zastanowieniu się ruszył i wszedł w stadium morulii M4 - zostaję na szkiełku do jutra i jak nie padnie - to do zamrażarki go wsadzą. Transferu nie zrobiono bo zarodek nie odpowiada dniom brania leków. Leki biorę 5 dni , a menda moja jest w 4 dniu. Także dziewczynki Proszę o trzymanie kciukasów do jutra.

Bo to waleczny kropek jest! ✊✊✊✊✊
Jutro nam wszystkim udowodni, ze warto bylo w niego wierzyć!
 
Asia Ty nie pamiętasz? Niemożliwe :D
Oj kochana, ja już zaczynam zapominać jak się nazywam :p

@dżoasia jest ok. Podczytuje Was, zerkam też na kwietniowe ciążowki, ale nie mam z tamtym wątkiem jeszcze chemi ;). Z przygód to zauważyłam plamienie ok tydzień temu, 2 dni po pozytywnym usg. Mdlości ustaly, piersi mniej bolały. Tysiac myśli, ze juz po. Zaaplikowalam luteinę i mąż wyciągnął mnie na IP. Coś okropnego. M.in. dowiedziałam się, że w krajach wyżej rozwiniętych niż Polska nie robi się żadnej diagnostyki w 6tc, że to nie ciąża, że czego oczekuje, że na patologię ciąży mnie położyć ma, wziernikować, że 2 dni wcześniej miałam usg. Czy tego chcę!? Luteina! Infekcje sobie tylko wywołam, ona nic mi nie da. Wyszłam z gabinetu, chcieli żebym coś podpisała, powiedziałam, że nic nie będę. Za 2 dni poszłam do doktorka prywatnie, zrobił usg, kropek był, serce pikało szybciej niż ostatnio, i był większy. Luteinę skoro zaczęłam kazał brać dalej. Mdłości raz sa, raz ich nie ma. Piersi robią co chcą;) rano nie bolą, wieczorem już tak, albo na odwrót . Plamień brak. Myślę pozytywnie, chciałabym żeby pozytywnie się zakończyło, ale jeszcze 80% przede mną.
A to konowały jedne. Ważne, że udało Ci się dostać do jakiegoś normalnego doktorka. 80% to jeszcze dużo, ale to o 20% mniej niż 100% :)

Dziewczynki. Może mi któraś powiedzieć jak wygladaja wizyty w Ciechocinku podczas długiego protokolu? Mam się zglosic pod koniec brania antyków. Ile jest tych wizyty później? I na którą godzinę? Przyjezdza się dowolnie rano albo po poludniu czy trzeba się umawiać na wizytę? Czy lekarz wyznacza np ze trzeba być ok 12. Jestem u dr G. Musze zaplanować urlop jakoś :-/
Jodzia, jak zaczniesz brać antyki to zadzwoń i umów się najlepiej do swojego lekarza między 18-21dc, Z reguły gonapeptyl bierze sie właśnie od ok 20-21dc. Potem czekasz na @ i w określonym dc (2-5) zgłaszasz się na kontrolę. Zaczynasz stymulację właściwą i przeważnie w 5ds idziesz na pierwszy podgląd. Potem już co 2 dni, chociaż ja przed ostatnią punkcją miałam nawet dzień po dniu wizytę.

Dziewczyny jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Cud!!!!!!W pierwszej naturalnej!!!W zeszłym cyklu nieudane drugie inv.

Tak miał brzmieć wczorajszy post ale czekałam z wiadomością na wizytę u lekarza dziś rano.
Wczoraj 33 dc Beta 22.
w 21dc progesteron 6 i myślałam,ze jak niski to ovu nie było a tu ciąża!
Cykle z reguły miałam ok 30 dni więc te 32 luz,ale w 33 mówię zrobię betę bo przecież wizyta u Lewego 17 września więc spieszy mi się badania i abym była w drugiej połowie cyklu.
Radość przeogromna wczoraj co tu gadać dawno nie odczułam takiego przypływu euforii!!
Dwie procedury inv w tym roku i bach naturalna ciąża???Niemożliwe!!
No ale wracając do wizyty u lekarza-sceptycznie podszedł do wyników-beta za niska bo wyliczył ze owu miałam prawdopodobnie 17 dc.Jedynie endometrium 16.Widoczne ciało żółte ale pęcherzyka ciążowego brak. Przepisał neoparin 0,6 ,dupka 3x1, progesterone basis 2x2 i jutro rano beta i pozostałe badania.
To pierwszy cykl w którym biorę metforminę i kilka nowych witamin,do tego aku i masaż stóp.
Czy jest szansa,że metformina przesunęła mi cykl?
Dziewczyna któraś z Was bierze Siofor-miałyście taką sytuacje??

Bez względu na jutrzejszy wynik uważam,że Wasze forum przynosi szczęście!!!!
Tina, to jakiś cud. Zobaczymy jak się to skończy, mam nadzieję, że jak najlepiej, ale sam fakt, że udało się naturalnie zajść już napraaaaawdę wieleeeeeeeeeeeee znaczy!!!

Moja beta niestety dzisiaj spadła do 8 wyglądana to że to CB.. Albo jeszcze coś gorszego... Nie wiem co dalej
Jak spada, to raczej nic gorszego. Odstaw leki i czekaj na @. Przykro mi, że tam się to skończyło :(

Ty na pewno masz PCOS i IO ? przy tych dziadach się przecież tak nie chudnie :p
Kochana jak się stosuje taką rygorystyczną dietę ("łod maja do maja żreć mniej") to można :D
Chociaż nie wiem skąd tyle samozaparcia u Biedrony :)

Dziewczynki , a więc transferu nie było. Stefan ostatni Mochikanin jednak po zastanowieniu się ruszył i wszedł w stadium morulii M4 - zostaję na szkiełku do jutra i jak nie padnie - to do zamrażarki go wsadzą. Transferu nie zrobiono bo zarodek nie odpowiada dniom brania leków. Leki biorę 5 dni , a menda moja jest w 4 dniu. Także dziewczynki Proszę o trzymanie kciukasów do jutra.
Stefanku walcz dla swojej mamci!!!!!!!!!

:( przykro mi

Jessuu. Jeeeeesssttt!
963.2!

Dopiero dotarły wyniki dziewczynki. Przepraszam za zawieszenie.

Będę na bb późnym wieczorem!

Ale się cieszę!!! Dziękuję kochane!
Czyli nie zgadlam :D Ale to dobrze :D
Będziesz kochana zdrowo rzygać!!

A to wiesci z mojej wizyty nasz maly 10cm czlowieczek jest juz na 100% dziewczynka czyli doczekalam sie i wymodlilam sobie coreczke Oliwke. Emek skisl ;) bo lekarz powiedzial i zreszta tez pokazal ze z warg sromowych juz fujarka nie urosnie [emoji16][emoji16]
Wczoraj odbieralam wyniki Papa ktore wyszly rewelacyjnie ryzyko wad bardzo odlegle :)
Po krwiaku ani sladu i nic niepokojacego nie widac ;)
Lekarz zgodzil sie na cc choc na wszelki wielki mam wziasc zalecenia od neurologa gdyby zdarzylo sie ze bylby wczesniejszy porod i trafilabym na dyzur innego lekarza
I pod obstawa lactovaginalu moge smigac na basen dla dobra kregoslupa bo sama wiem ze gdybym nie zaczela chodzic to juz za miesiac chyba bym nie mogla wstac z lozka bo juz codziennie mnie boli

[emoji7][emoji7][emoji173][emoji173][emoji179][emoji179]Zobacz załącznik 893282
Gosiu cuudowne wieści!!!!!! Niech Oliwka rośnie na uciechę :)
 
Dziewczynki dopiero wyszli goście. Nie miałam nawet chwili, żeby się nacieszyć ta beta. Jejuuu. Normalnie nie do wiary. Bardzo Wam bardzo dziękuję za całe wsparcie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Dziewczyny, może któraś z was miała ten sam problem co ja, bolą mnie pięty mam problem z chodzeniem, pierwsza diagnoza wujka google ostroga piętowa w pon idę do ortopedy ale może wcześniej ktoś opisze swoje przeżycia :)?
 
Do góry